Şimdi Ara

maximus 4 extreme bios nasıl güncellerim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar all suite ile güncellemiyor sürekli server arıyor... msi bu konuda çok daha iyi live update ile kendisi çözüyor, sitesinden ne indirip neyi güncellemem gerek bir kaç forum okudum kafam karıştı, kademeli güncellenmesi falan mı gerekiyor ? ya da hangi yöntemi kullanmalıyım ?
    2400 mhz lik 4 x 8 gb lık kingston ramler 2400 mhz olarak çalışması gerekirken auto ayarda 1333 mhz de çalışıyorlar... biostan 2400 yaptığımda pc açılmıyor, men tweak ile windows içinden mavi ekran yiyorum, yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar....

ayrıetten online oyunlarda, programlarda falan sürekli takılmalar kasılmalar yaşıyorum, bu sistemin bu kadar kasmaması gerek, işlemci i7 2600, ekran kartı rx270 , 120 gb kinston hyper 3x + 1 tb cavair black, 730 wattlıkta psu var sistemi destekleyen, bir cosmos s kasa kullanıyorum, h 100 de işlemci soğutucu var, ısınma problemim yok... parçalar anakarta göre yeni olduklarından mı sorun yaşıyorum diye düşünüyorum artık ?

• anakart tam olarak maximus 4 extreme-z bu arada :)))
  • BIOS dosyasını usb'ye atıp bios'tan asus ez flash kısmını kullanarak yükseltmeyi deneyin. Sondaki tool sekmesinde bulabilirsiniz bu ayarı.
  • peki hocam hangisini indiricem, gene 4 için 2 tane kademeli yapılmalıdır gibi bir forum okudum, bir bilgin var mı ? doğrudan son sürüm bios ile güncellediğim de sorun yaşarmıyım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.