Şimdi Ara

MAZDA MX-3 (1991-2000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet dh uyeleri forumun genc bir uyesiyim gecen sene ehliyet aldim ve bu senede babam bana araba almaya karat verdi ama mazda nin bu modeliyle ilgili yorum yok denecek kadar az kullanan hakkinda bilgi sahibi olanlar varsa lutfen paylassib 93 model 1.8 v6 bulduk bi tane

• Burada öyle o kadar bilen, zaten eskileri gören pek bulamazsın boş aynı şeyleri mırıldanıp duran taze nesil tayfa var anca
    Neden olmasın derim V6 sı varmıymış ki TR de demiştim ben görmedim hiç sahibindende de varmış bi tane. Tahminen sesi güzeldir 2.0 v6'larının sportlarda sesi güzeldi. Öyle çok bi olayı yok görünümüne takılmamak lazım derim önden çeker zaten.. O zamanın japonlarında fazlaca olan otomatik cam, klima, auto ayna gibi şeylerin olmuş olur. Ben mesela o dönem ki çoğu japonun pedallarını sevmem ama küçük gibi geliyor rahat olmuyor koltukları rahatsız gelir ama sağlam arabalardır. Çok incik boncuğuna girilecek zaten birşey yok görülür beğenilirse ucuza alınır binilir. Parça felan denmiş diğer tarafta vurup dağıtmadıktan sonra öyle bi sorun olmaz. Eski 323 cüler, 6, mx ciler Nissan'cılar nasıl görüyorsa işini aynen öyle görülür zaten bunlara bir çok şey Ford dan uyar. Bu motorlara eski rovercılar da bakar nissancılar da belki sadece farlar kırılırsa bulmak uğraştırabilir onu da bilmediğimizden söylüyoruz hani. Ucuz, Mazda, spor görünümlü olsun dersen Lantis bak derim gerçi o da önden çeker. Lantis çok daha boldu bu ülkede.

• Sizi TechTurkey'e alalım hocam buradan bilen çıkmaz.
  • Kardeşim bugün konuya da yazdın orda da ufaktan anlatmaya çalıştım. Ki bulduğun araç hasar kayıtlı.

Sen bütçeni yaz o fiyatlara daha uygun hafif spor sürüşü olan başka bir araç önerilir.

Samimiyetine bakılırsa ciddi düşünüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 6 Ocak 2017; 17:36:18 >
  • Hocam butce max. 20.000 lantis de bakiyorum ama onunda iyileri mx3 fiyatinda o yuzden kararsiz kaldim sekli cok hosuma gidiyo
  • Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.