Şimdi Ara

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
12.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ukumi

Televizyonu satmak/devretmek isteyen olursa İstanbul'da elden 1080 tl nakit olarak alabilirim.
    1080+sanalpazar komisyonuna yada Mersinde nakit olarak alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir6168

quote:

Orijinalden alıntı: ciyomiyo

hiç bi televizyondan askı aparatı çıkmaz bundanda doğal olarak bende bu televizyonu kullanıyorum gayet başarılı montajı servis ücretsiz yapıyor bu arada

Televizyonu duvara monte ettirmek için ayrıca aparat mı almalıyız? Servis yapmıyo mu?

askı aparatı tvden ayrı satılır arkadaşın dediği gibi. tvnin ilk kurulumu ücretsizdir. askı aparatını kurulumunu yapan servis ücretli yapar büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir6168

quote:

Orijinalden alıntı: ciyomiyo

hiç bi televizyondan askı aparatı çıkmaz bundanda doğal olarak bende bu televizyonu kullanıyorum gayet başarılı montajı servis ücretsiz yapıyor bu arada

Televizyonu duvara monte ettirmek için ayrıca aparat mı almalıyız? Servis yapmıyo mu?

ister sen dışardan al ister servise söyle onlar gelirken ücretli getirsinler sadece aparat ücreti alırlar
  • İng bonus ıle aynı kampanya olmuyo galıba ılla garantı bonus olcak oylemı? tekrar ındırıme gırermı acaba pekı normal sekılde alsak 1200 lıraya yıne fıyat guzel gıbı..
  • duyumlarıma göre mcj tv kanalı üzerinden sabah 7 itibaren 50 cumartesi 50 pazar stok olarak satışa sunulacakmış .
  • satisa ne zaman cikacak acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yariletken den saat kacda satılacagı bilgisini alabilsek harika olucak.beklemedeyiz...
  • hay ben böyle işin garanti flexi kartım var borcumdan fazlasını yatırmama izin vermiyor limit 700 tl 400 tl daha yatırmaya çalışıyorum onay vermiyor nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

hay ben böyle işin garanti flexi kartım var borcumdan fazlasını yatırmama izin vermiyor limit 700 tl 400 tl daha yatırmaya çalışıyorum onay vermiyor nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı?

Sakin ol şampiyon stokta yok zaten limitin olsa da alamazsın
  • internetten bu kanalı izleyebilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

hay ben böyle işin garanti flexi kartım var borcumdan fazlasını yatırmama izin vermiyor limit 700 tl 400 tl daha yatırmaya çalışıyorum onay vermiyor nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı?

Sakin ol şampiyon stokta yok zaten limitin olsa da alamazsın

zaten televizyon'dan alıcam sabahtan beri başında bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

internetten bu kanalı izleyebilen var mı

Ofisde tv olmadıgı için sabahtan beri kendi sitesinde canlı yayından izliyorum :)

http://www.mcj.com.tr/mall/tv/tvMain.htm
  • benim adıma alan olursa 1100 tl nakit vereceğm
  • şu an satışta mı? canlı yayında gösteriyor ama?
  • Suan satışta dalın arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon düşmüyorki bi sorun var galiba
  • telefon düşmüyor, bonus'un %10'u geçerli mi telefondan satışta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukumi

telefon düşmüyor, bonus'un %10'u geçerli mi telefondan satışta?

evet geçerli demin aldım sanal kartla 1080 birde 9 küsür bonus yükledi ekstradan
  • %10 indirimden bahsetmiyor
  • hatta bekliyorum açan yok
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.