Şimdi Ara

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
12.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon düştü ama hala temsilciye baglanmadı :S
  • Nakit paramla o fiyata alamıyorum düzene bak ya.
  • Arkadaslar telefonla ariyinca nasil.bir.islem.yapiliyor sadece kart numaramizi mi soyluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİTTİ :(
  • Bende alabildim ama zorla.Sistemde problem olup durdu. Bonusa %10 indirim ve 9 taksit 1080 TL.....
  • ucuz ürün almak için her daim işkence çekilecek mi? ticari ahlak bu kadar çöktü mü?

• Sonunda telefon düştü ve 1 adet alabildim.

Bonus kart ile aldım %10 indirim tanımladılar , kart bilgilerini operatöre veriyoruz , daha sonra guvenlik numrasını telefondan tuslayıp operatore geri donuyoruz.

Bankadan limit durumunuza göre onay verirse siparişi tamamlayıp , cep telefonunuza sms gonderiyorlar.

Hepsi bu kadar...
  • Yeniden reklam yapmaya basladılar ekranın sağ ust kösesinde.Bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

ucuz ürün almak için her daim işkence çekilecek mi? ticari ahlak bu kadar çöktü mü?

yorum budur. +999999
  • Takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tol9a_TR

Bende alabildim ama zorla.Sistemde problem olup durdu. Bonusa %10 indirim ve 9 taksit 1080 TL.....

+3 taksit de bankanın verdigini söylediler bana toplamda 12 taksit e böldüler.
  • bende aldım bakalım zar zor hayırlısı :)))
  • İstanbul içi elden satmayı düşünen olursa bana PM atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkdgc

quote:

Bende alabildim ama zorla.Sistemde problem olup durdu. Bonusa %10 indirim ve 9 taksit 1080 TL.....

Banada peşin fiyatına 6+3 dediler sanki. Gerçi bende yanlış anlamış olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tol9a_TR -- 16 Mart 2013; 13:39:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnkdgc

quote:

Banada peşin fiyatına 6+3 dediler sanki. Gerçi bende yanlış anlamış olabilirim.

Bütün kartlara 12 taksit bonusa artı % 10 indirim ve 12 taksit .

• Tekrar satışa gircek mi?
  • Yarın tekrar satışa giricekmiş
  • Saçma belki ama sorayım yine de. Garanti paracard var bende (maaş kartı) üzerinde bonus yazıyor acaba indirim bu karta da geçerli olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukumi

Saçma belki ama sorayım yine de. Garanti paracard var bende (maaş kartı) üzerinde bonus yazıyor acaba indirim bu karta da geçerli olur mu?

geçerli değil bugün sordum ben.
  • aradık canlı yayın sırasında aramamız gerekiyormuş yoksa satmıyorlar.
    daha neler göreceğiz bakalım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.