Şimdi Ara

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
12.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende son anda almayı başardım
  • Tam kredi kartını ayarlardım arkadaştan bu seferdu numara düşmedi
  • 15 dk telefonla bekledikten sonra bende aldım
  • Alabilen arkadaşlara bilgilendirme

"siparişiniz tamamlandı, ürün Lg42615s 3d full hd led tv" şeklinde sms bildirimi geliyor,

7 içinde aras kargo ile teslim edilecekmiş,

Dts olayı için çözümü yada önerisi olan arkadaş varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sellimist

Alabilen arkadaşlara bilgilendirme

"siparişiniz tamamlandı, ürün Lg42615s 3d full hd led tv" şeklinde sms bildirimi geliyor,

alan arkaslarin tumu bu konuda yardimlasalim ben internetten almistim ole bir mesaj gelmedi ama musteri hizmetlerini aradim siparisim gozukuyornus 7 gun icinde gelicekmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dts olayini bi aciklasaniz nedir ben site uzerinden alfim..

• quote:

bende televizyon üzerinden aldım ama mesaj gelmedi
  • bana hileli satış gibi geldi aradım hat düştü 20 dakika hatta beklettiler aradıgımda 30 adet vardı bilgisayardan müşteri hizmetlerinine bağlanana kadar 20 dakika sonunda 30 adet eridi sıfır adet kalınca hemen müşteri hizmetlerine bağlandı sonu hüsran
  • Sadece sesini duysam yeter diyenler için tamam da lcd dts sesi çözse ne olur çözmese ne olur :)
  • kredi kartı ile ödemede sistemde sorun olduğu için sizi arayacağız deyipte aradıkları kimse oldu mu yoksa boşa mı bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soncumle

kredi kartı ile ödemede sistemde sorun olduğu için sizi arayacağız deyipte aradıkları kimse oldu mu yoksa boşa mı bekliyorum :)

beni aradılar ama bana sistemde sorun var dememiştiler yoğunluk var diye önce bilgileri alıp ödemeyi sonra alıyoruz demiştiler.
  • Bende direk yayın başlar başlamaz aradım, zar zor hattı düşürüp yaklaşık 20 dk hatta bekledikten sonra müşteri temsilcisine bağlandım,bağlandığımda son 12 adet kalmıştı,

telefon konuşması şu şekilde oldu;

ben = şuanda yayındaki 42Lm615s almak istiyorum
    mcj = tabiki efendim,daha önce kaydınız varmı
    ben= daha once alışverişim yok ama az once şu ad-soyadda internet sitenizde yeni üyelik oluşturdum,
    mcj= kontrol edelim, şu adres dogrumudur,
    ben= evet dogrudur,
    mcj = nasıl ödemek istersiniz,
    ben = %10 bonus kampanyası ile ödemek istiyorum (burda yeni üyelere 20tl indirimden yararlanabilirmiyim die söylemeyi unuttum)
    mcj=tamam biraz bekletecem indirim kuponunuzu oluşturuyorum,

daha sonrasında kredi kartı bilgilerini istedi, guvenlik numarasını söylemiyoruz tuşluyoruz ve sonrasında sipariş tamamlandı,

Sonra bildirim smsi geldi ve mcj nin sitesine girip üyeliğime baktığımda siparişimin oraya yansıdığını gördüm,
    web sitesi üzerinden ürün durumunu takip edebiliyormuşum.

resminide ekleyeyim

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellimist -- 17 Mart 2013; 15:05:22 >

• aldık..ne olur ne olmaz diye 2 telefon aynı arada aradık diğeri hiç düşmedi,meşgul çaldı..
    öbürü de 15 dakka bekleyip bağlandı aldık..
  • Bir daha aynı indirimden yapıcaklarmı acaba sağ üst köşede yazıyor ama ne zaman olucak belli değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Bir daha aynı indirimden yapıcaklarmı acaba sağ üst köşede yazıyor ama ne zaman olucak belli değil..

Telefonla arayın şansınızı deneyin. Gecen kampanyada TV de gösterilmese bile aralarda sipariş aldılar diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Bir daha aynı indirimden yapıcaklarmı acaba sağ üst köşede yazıyor ama ne zaman olucak belli değil..

Telefonla arayın şansınızı deneyin. Gecen kampanyada TV de gösterilmese bile aralarda sipariş aldılar diye biliyorum.

Aradım kampanya bitti dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

Evet aldım bende sondan 18. Tv yi.odeme de onaylandı.

Ödemeyi nasıl aldılar.
  • 20 dk telefonda beklettiler sonra kampanya bitti dediler rezillik

• quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

Evet aldım bende sondan 18. Tv yi.odeme de onaylandı.

Ödemeyi nasıl aldılar.

Bütün bilgileri sözel olarak aldılar ve onaylandı.karta da yansımış SMS gelmedi ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.