Şimdi Ara

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
12.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence paniğe gerek yok sonuçta TV den satış yapan bir firma olarak güven kazanmaya çalışıyorlar daha çok ürün satarlar böyle indirimler ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Aradım kampanya bitti dediler

Gecen sefer Panasonic TV satışında alım yapılmıştı. Bu sefer farklı yaptılar demekki.
  • bana şu an kredi kartı ile ödemede sorun var deyip ismimi yazdılar listeye döneceğiz dediler şimdi de ürün bitti diyorlar bu mudur firmanın anlayışı.

boşyere vakit kaybı işe yaramaz bir site firma...
  • bu üründe smart göremedim yoksa artık kaçırdığıma üzülmeyeceğim ben açıklamalarda internet özelliğini göremedim gitigidiyorda samsung gördüm bana göre eksisi olarak dahili uydu yok oda ilave 70 ile 80 tl arası mini hd cihaz zaten heryerde var +olarak smart internet ve dvr izlediğini usb ile kaydet özelliği gördüm fırsat olarak bakılabilir
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/samsung-ue-40es6100-led-tv-2012-serii-2-gozluk-80125269
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkerlercafe

bu üründe smart göremedim yoksa artık kaçırdığıma üzülmeyeceğim ben açıklamalarda internet özelliğini göremedim gitigidiyorda samsung gördüm bana göre eksisi olarak dahili uydu yok oda ilave 70 ile 80 tl arası mini hd cihaz zaten heryerde var +olarak smart internet ve dvr izlediğini usb ile kaydet özelliği gördüm fırsat olarak bakılabilir
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/samsung-ue-40es6100-led-tv-2012-serii-2-gozluk-80125269

Smart yok ama dahili HD uydu alici var.

• quote:

Orijinalden alıntı: soncumle

bana şu an kredi kartı ile ödemede sorun var deyip ismimi yazdılar listeye döneceğiz dediler şimdi de ürün bitti diyorlar bu mudur firmanın anlayışı.

Birebir aynısına bana yaptılar. 3 saat TV başından bekledikten sonra ilk sırada ben vardım bide.
    Kıyamet kopardım. Sürekli sizi madur etmeyiz diyip durdular fakat şu ana kadar bi sonuç yok.
    Ödemede sorun varsa alamıyorsanız bu 40 siparişi nasıl aldınızda bitirdiniz dedim. Yanıt yok tabi.
    Şu an için gözümde sıfırlar. Bakalım sonumuz nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

quote:

Orijinalden alıntı: soncumle

bana şu an kredi kartı ile ödemede sorun var deyip ismimi yazdılar listeye döneceğiz dediler şimdi de ürün bitti diyorlar bu mudur firmanın anlayışı.

Birebir aynısına bana yaptılar. 3 saat TV başından bekledikten sonra ilk sırada ben vardım bide.
    Kıyamet kopardım. Sürekli sizi madur etmeyiz diyip durdular fakat şu ana kadar bi sonuç yok.
    Ödemede sorun varsa alamıyorsanız bu 40 siparişi nasıl aldınızda bitirdiniz dedim. Yanıt yok tabi.
    Şu an için gözümde sıfırlar. Bakalım sonumuz nasıl olacak.

bir iki tana stok koyup milleti kandırıyorlar herhalde..

• aldık 2 adet ama her ıslem yapılırken dustu telefon bılgısayara baglanma sırasında cw kodunu tuslayın dıyor hata olustu tekrar deneyın pat kapanıyor telefon. aradım tekrar dustu allahdan aldık 2 tane . bırdaha ugrasmam 16 dk telde beklenıyor.....
  • Ben de LG'nin özellikleri ilk ekrana gelir gelmez aradım. 4-5 dakika hatta bekledikten sonra müşteri temsilcisine bağlandım. TV'nin ödemesini nasıl yapacaksınız diye sordu. Ben kredi kartı deyince sistemlerinde şu an bir güncelleme olduğunu, şimdi bilgilerimi alıp daha sonra beni arayacaklarını söyledi, bilgileri verip telefonu kapadım. Yaklaşık 5 dakika sonra arandım ve ödemeyi yapıp siparişi verdim. Sipariş verdikten sonra hala 30'a yakın stok vardı. Umarım TV iyi çıkar da bu kadar uğraşa değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacenet -- 18 Mart 2013; 0:31:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet sitesinden alan arkadaşlar siparişleriniz ne durumda,ben sabah aradım tv ler depomuzda kargo yapılması için bekletiliyor dediler, az önce tekrar aradım ürün tedarikçiden kaynaklı bir sorun varmış ellerine ulaşmamış tv ler bu nasıl bir çelişki elinde olmayan tvleri neden satarsın .iptal olmaz inşallah bizim tvler biraz kıllandım açıkçası
  • Arayan varmi bugun kargoliycklardi sozde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musteri hizmetleri ammada piskin daha hazirliyolarmista 100 lerce satmislarda utanmasa bana firca aticak siparis verirkende boyle bir sorun yasattilar bana boyle davranmaya devam ederlerse ekmek yiyemezler

• Siteden giriş yapıp baktım , "ürün kargoda" bilgisi var fakat kargo takibiyle ilgili bir link göremedim.

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkdgc

Siteden giriş yapıp baktım , "ürün kargoda" bilgisi var fakat kargo takibiyle ilgili bir link göremedim.

oraya kargo bilgisi girmiyorlar kargo bilgisi mesajla telefona geliyor benim alışverişlerimde böyle olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 19 Mart 2013; 18:29:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Siteden giriş yapıp baktım , "ürün kargoda" bilgisi var fakat kargo takibiyle ilgili bir link göremedim.

oraya kargo bilgisi girmiyorlar kargo bilgisi mesajla telefona geliyor benim alışverişlerimde böyle olmuştu.

Az önce telefonumada bilgilendirme mesajı geldi :)

"Sn. musterimi , xxxxxxxxx nolu kargonuz,19/03/2013 tarihinde yola cıkmıstır.XXXXX subemize ulasacaktir."

Hadi bakalım yarın çarşamba yada perşembe elimizde olur galiba...
  • quote:

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL!

aras kargo ile çalışıyorlar alınan ürünlerin kargo bilgileri cep telefonuna sms olarak geliyor. isterseniz mh. arayıp bilgi alabilirsiniz..

• mesaj geldi yola çıkmış
  • Aynı özellikteki 47" olan ürünün ederi nedir sizce? Ben bunu satıp daha büyüğünü almak istiyorum.
  • birisi şikayetvar 'a şikayet yazmış. haftasonu 99 tane vardı alamadık diye.
    komik olan onu da LG nin sayfasına yazmış.
  • Saat 11:20 cıvarında Istanbul Atasehır e tv teslım edılmıs. Evden arayıp haber verdıler geldı dıye :)

Gercekten cok hızlı bır teslımat oldu fırmayı burdan tebrık edıyorum.

Umrarım kurulum ıcın servısde bu kadar hızlı sekılde hızmet verır.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.