Şimdi Ara

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
12.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnkdgc

Siteden giriş yapıp baktım , "ürün kargoda" bilgisi var fakat kargo takibiyle ilgili bir link göremedim.

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL!

sen nasıl 1080 tl ye aldın yahu?

• an itibari ile verilen sözü site yerine getirmiştir. siparişi tamamladılar.

teşekkür ediyorum firmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Siteden giriş yapıp baktım , "ürün kargoda" bilgisi var fakat kargo takibiyle ilgili bir link göremedim.

MCJ'den muhteşem LED TV fırsatı! 20 adet LG 42LM615S 3D Full HD LED TV sadece 1199 TL!

Bonus Kart ıle alanların hepsı 1080e aldı , bonusa ozel %10 ındırım kampanyası var ve butun urunlerde gecerlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Bonus Kart ıle alanların hepsı 1080e aldı , bonusa ozel %10 ındırım kampanyası var ve butun urunlerde gecerlı.

ben alamadım zaten de bonus bende yoktu zaten neyse sağlık olsun siteye yazdım tekrar bekliyoruz dedim :) belki yaparlar geldi mi bu arada ürünler? kutu içeriği nasıl?

• merhaba, pazar günü tv yayınından aldım bende (bonus 1080 Tl'ye) ve biraz önce ürün eve gelmiş işte olduğum için kutu içeriğini bilmiyorum ama 4 adet gözlük yanında vereceklerdi. şimdi servisi arayıp kurmalarını isteyeceğim
  • duvara asmak için 60tl istiyormuş servis bu normalmidir bana biraz pahalı geldi
    şu ürünü alıp kendim kurmak istiyorum sıkıntı çıkarmı
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/32-quot-47-quot-lcd-plazma-led-tv-aski-aparati-79674300#product-information
  • Yarın ıcın LG den servıs yazdırdım.

Kutuyu acmadıgım ıcın ıcerıgını bılmıyorum fakat uzerınde 4 adet gozluk hedıyelıdır dıye foto vardı.

Ben sehpaya kurulum ıstedım o yuzden herhangı bır kurulum ucretı soylenmedı, umarım yarın herhangı bır ucret ıstemezler.

• sehpaya kurdurcak olanlar kurulum değilim "açılım" yaptırmış oluyorlar.herhangi bir ücret talep edilemez.
  • televizyonumun kurulumu yapıldı çok memnun kaldım mcj ve lg'ye teşekkür ediyorum.

televizyon çok güzel evde 106 ekran başka bir lcd vardı kalınlık olarak neredeyse 4'te 1'i kadar. dahili uydu alıcısınıda beğendim trt1 hd kanalında görüntü olarak digiturk humax kutudan bile net görüntüsü var.
  • kurulum yapıldı,
    hızlı servis,hızlı kargo
  • kuranlar sd yayın görüntüsü nasıl acaba _
  • Alan arkadaşlar birer resim koysunda bizimde bi ağzımız sulansın.
  • benimki henüz kargoda teslim edilecek yakında..
  • süper bir kampanyaymış yine yapsalar keşkeee
    yetkililer bir el atın 1250 nakit çalışır
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciyomiyo -- 22 Mart 2013; 23:19:46 >
  • ilk başta alırken tereddüt ettim.ancak hem mcj hemde lg servis işini özenle yaptı. 2 gündür lg led tv yi keyifle seyrediyoruz.
  • sd ve hd yayınlarını çok beğendim iyiki almışım buradan yarıiletken'e çok teşşekkür ederim
    geçen ay samsungun 55'' lik tv sini metroportaki bir mağazada inceleme fırsatı buldum aktif gözlüklüydü demo film oynuyordu aynı vidyoyu tekrar tekrar izledim orada hayran kaldım o pasta, çörekler, şampanya damlacıkları tv çerçevesinden çıkıp üzerinize geliyordu çok etkilenmiştim sinamada bile böyle değildi. mcj den lg tv yi aldım ilk işim bu samsung da oynayan demo filmi yükleyip lg de denemek oldu sonuç hüsran tamam derinlik oluyor bazı nesneler diğerlerinden öne çıkıyor ama okadar ekrandan çıkıp üzerime gelemiyorlar :). aktif gözlük teknoloji lg nin pasifinden ilerde beni tatmin etmedi tamam samsung 4600 tl lg 1000 tl arada okadar fark olacaktır :)
    demo vidyoyu denemek isteyenler
    http://depositfiles.com/files/69is0ypbv
    buda bahsettiğim samsung tv

• dostlar kutunun içinde minik-yuvarlak-ortası delik plastik parçalar çıktı.
    Sanki tv ayağının vantuzlarına benziyor.sizde var mı öyle bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

süper bir kampanyaymış yine yapsalar keşkeee
    yetkililer bir el atın 1250 nakit çalışır

Ben daha büyüğünü düşündüğüm için 1199 TL'den sattım, sattığım kişi de 1.400'den başka birine sattı. Öyle komik fiyat teklifleri geldi ki 900 bile veren oldu.
  • Bu kampanyadan tekrar yaparlar mı?

Bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.