Şimdi Ara

MEB TÜRKİYE GENELİ SINAV (CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI) (PDF EKLENDİ!!!) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
4.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerden girdiniz sınava ben de girmek istiyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En Sevdiğim AT Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Soruda bahsi geçen merdiven http://www.cagsanmerdiven.com/Uploads/Product/Medium/98c78ce4-e2af-4601-8408-d64e31053590.jpg?v-636052385338966824 şu tarzda bir şey. yani iki tarafı var merdivenin soruda söylediği gibi. her tarafta 6 şar sunta sabitliyor. toplam 12 sunta sabitlemiş oluyor. (6*6*6-5*5*5)/(3*6*6*6) * 6*6*6 * 12 den istenen cevap çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RiverWind -- 16 Kasım 2016; 9:30:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyeşilsu

Bu hayatta hic bir seyin boyu onemli degil 190 olsan ne yazar islevi onemli kocum

Işlevden bahsetmen iyi oldu çünkü topluma bu kadar yararsiz olacak birinin kendini bilmesi güzel. Gözümü bağlasan soruları koklayarak daha iyi yapardım.

• PDF'yi ekleyin de millet görsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mezunum bu sinavi nasil cozebilirim.Pdf si felan var mi?

• Sonuçlara nereden bakılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flygnç

Mezunlar girmeiyor dimi bunlara

yok hocam ben girdim. mezun olduğun okuldan girebiliyorsun.
    okula kayıtlı olmadığımdan okul numarası ve kodu 0 gözüküyor.

MEB TÜRKİYE GENELİ SINAV (CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI) (PDF EKLENDİ!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tazemeta- -- 16 Kasım 2016; 12:10:42 >

• Nice troll

• Bu denemeye nasil ulasabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverWind

Soruda bahsi geçen merdiven http://www.cagsanmerdiven.com/Uploads/Product/Medium/98c78ce4-e2af-4601-8408-d64e31053590.jpg?v-636052385338966824 şu tarzda bir şey. yani iki tarafı var merdivenin soruda söylediği gibi. her tarafta 6 şar sunta sabitliyor. toplam 12 sunta sabitlemiş oluyor. (6*6*6-5*5*5)/(3*6*6*6) * 6*6*6 * 12 den istenen cevap çıkıyor.

aynen öyle soruda kaçırılan birinci kısım merdivenin şekli ikincisiyse vidanın şeklinin koni olduğunu söylüyor.
     MEB TÜRKİYE GENELİ SINAV (CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI) (PDF EKLENDİ!!!)
    benzerlikten yarıçap 5 büyük koniden küçük koniyi çıkartıyoruz. ((6.6.6-5.5.5)/3)= 91/3
    bir vidadan 91/3 artarsa 12 vidadan (91/3).12= 364 bilale anlatır gibi anlattım dahada sormayın

• Konuya şöyle bi baktım da herkesle sorunlarım ortak gibi sanki.
    Türkçe iyiydi yine beklediğimden iyi geçti. Tutunamayanları okumam gerektiğini bir daha anladım. Keşke kürk mantolu Madonna sorsalarmış
    Matematikte merdiven sorusu ve uçak-olasılık sorusunu da çözmeyince mal gibi hissettim kendimi.
    Sosyal zaten rezillik, dinden yanlışım var
    Fen mis gibiydi ama gaz basıncı dışındaki, torr atm karışmayaydı iyiydi
    Sonuç olarak güzel sınavdı sanki. Burdan 117 gün olmasına rağmen sevgilimle buluşacağım güne sınav koyanlara sesleniyorum başka gün mü yoktu Allahsızlar
    Edit: şaka şaka sevgilim yok benim, asılıp da Tutunamayanlar'danım ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mumakil -- 16 Kasım 2016; 16:08:13 >

• yvz_1149 Y kullanıcısına yanıt
    Bilale anlatır gibi sormayın demişsin de soru yanlış zaten. Şıklarda pi cinsinden verseydi seninki doğruydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general188

Bilale anlatır gibi sormayın demişsin de soru yanlış zaten. Şıklarda pi cinsinden verseydi seninki doğruydu.

o kısmı es geçerek anlattım zaten soru mantık olarak anlaşılmamış gibiydi o yüzden yazdım. Hemde önceki sınavlarda bu kadar bariz hatalı soruları bile iptal etmedikleri oldu ne yapacakları belli olmaz.
  • Kaç kişi girdi bu sınava

• biz niye olmadık aq böyle okulun
  • Ya şu sinavi nerde oldunuz ya bir Allah kulu yok mu sitem mi edek cevaplanmasi icin

• Bu sınavdan haberi olduğunu bildiğim kimse yok

• quote:

Orijinalden alıntı: revolution1907

Bu sınavdan haberi olduğunu bildiğim kimse yok

Çünkü böyle bir sınav yok kardeşim anlamadınız mı hala

• Galiba çok sağlam troll

• VARYA BÖYLE TROLLÜN BEN .....
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.