Şimdi Ara

Mech Mage problemi + yedek deck

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a beyler ben patron warrior oynuyorum en zevk aldigim ve basarilida oldugum deck bu. Arada hunter oynuyorum ama eksik kartlar var face hunter icin. Simdi 2 sorum var sadece patron warrior oynamak bazen sıkıyor iyi deck yapmakta cok ucuz degil patrondan sıkıldıgımda oynayabilecegim hunter,paladin veya warlock desteleri onerir misiniz ? Saglam bir warlock yada paladin guzel olur. Son soru patron warriorla mech mage karsisinda dayanmak zor oluyor cunku en az 7. Manaya kadar kontrolu almak zor, mech mage karsisinda counter olarak ne kullanilir ? Patron w. destesine bir iki kart degistirerek duzeltilir mi ?
    Edit: Naxxramas full set ve brm 1. Wing var bende brmde saglam kart veren baska hangi wingler vardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itshighnoon -- 22 Temmuz 2015; 20:03:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her classın zayıf oldugu bir deck mutlaka var bunu tum classları oynayan biri olarak soyluyorum eşleşmelerde buna gore yapılıyor patron gercekten guclu bir deck bu deck'e antisi olabilecek classlar belirlenip mac onceliğini o klasslarla yaptırıyorlar hatta sunu farkettim aynı klass orn mage diyelim dragon mage destesine gelecek rakip control warrior olurken desteni face mage'e cevirdiginde gelen rakip patron decke sahip rakipler oluyor sisteme kart tanımlaması yapmıslar belirli kartları destene aldıgında rakiplerin ona gore belirleniyor. 2. bir klass olusturmak istiyorsan druid klassını tavsiye ederim patron deck haric diğer decklerle bas edebilir guclu ve eglencelidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 22 Temmuz 2015; 20:27:47 >
  • turexx kullanıcısına yanıt
    Aynen druid olabilir dusunmemistim onu. Her class a karşı dengeli gozukuyor. Warlockta ilgimi ceken bir sinif, tavsiye eder misin ranked için yoksa druid e gore mi craftliyim direk ? Birde o dedigin sistem cok kotu kaldirilmali bence 5 macini 3 unu magele karsilasiyorum mech magese zaten direk concede yapasim geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itshighnoon -- 22 Temmuz 2015; 21:15:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de patron oynuyorum. Etkili falan ama 3-4 maç üst üste mech mage gelince seri lose oluyor. Mech mage destem var. Kolento'nun aynısını dizdim. Antonidas ve Dr boom eksik ama. Zaten Solo Advanture dışında Legendary kartım yok. Patron iyi oldu. Kafa tutuyor en azından. Ucuz ve sağlam deste. Dün 28 hp + 30 küsür armor kasıp bi mage'e yenildim ama. 5 fireball 1 Pyro yedim surata.
  • şöyle bi üst ranklara çıksak da aggro deckler azalsa. ben aggro oynarken iyi de patron oynarken istemiyorum tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Face hunter devam et bence.Leeroy un varsa full face oyna hatta.Ama face hunter lar sıkıcı olma durumuda var.Mantık gerektirmeyen saçma sapan bir deck tipi.Zevkli olsun istersen druid oyna ama çok dust gerektiriyor.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.