Şimdi Ara

Medal of Honor Pasific Assault Takıldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar takıldığım yer gülünecek gibi ama yapamadım.Hani Daha En başta eğitime gidiyoruz ve bize atış yaptırıyorlarya.. o hedef tahtalarına ateş etmeyi beceriyorum ama çavuş hep bağırıyo püf nokta nedir yardım edermisiniz??

• hadi ama arkadaşlar yardımcı olun lütfen geçemiyorum hala..
  • Eğilerek atış yapmanı falan söylüyordur sen de ayakta ateş ediyorsunsur ya da benzer bir durum vardır
  • onuda yanımdaki arkadaşlara bakarak yaptım 5. hedeften sonra eğilip şarjör değiştiriyorlar.aynısını yapıyorum olmuyor. ilgin için teşekkürler...
  • Ekranın görüntüsünü al bi upload et bakalım.
  • peki biraz bekleyin hemen hallediyorum...

Edit: Nasıl yapacağım

ssler tamam nasil kayacağım

Edit 2:tamamdır geçtim oraları ilerledim.. sorunum yok ama başlık beklesin her an olabilir ilgili arkadaşlara teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordFrank -- 12 Ağustos 2010; 16:41:05 >
  • arkadaşlar şimdi bir yerde daha takıldım bana verdiği görev japon yakıt deposunu bul idi ama ben bir harita buldum ama bu gorev yoktu geldi.depo ise halen bulunmadı ve şuan bir kıyıdayım.iskele var ve hemen yanında denizden kalkan uçaklardan var.şimdi ne yapacağım?ilerleyecek yer kalmadı sanki olay sırası boyle olacaktı :

yakıt deposu

harita

bulduğum uçakla vınn

yardımlarınıza ihtiyacım var..

edit:depoyu buldum şimdi patlatmamı istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordFrank -- 13 Ağustos 2010; 12:07:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.