Şimdi Ara

mediamarkt de navitech kabinli woofer amfi oval hoparlör seti 269 ytl alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar eskişehir mediamarkt de bugun navitech set halinde kampanya yapmışlar fotoğraflarını cektim sizce değer mi alınabilir mi bende boradway aracımda jvc oval hoparlör sony gt250 teyp 13cm hopalör var bu sisteme uyar mı sonucta cok büyük paralar harcayamam 250 civarı bütçem var amfi ile woofer istiyorum sadece bana uygun geldi.. sizin fikirlerinizi bekliyorum.

mediamarkt de navitech kabinli woofer amfi oval hoparlör seti 269 ytl alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jet0n -- 10 Aralık 2008; 22:24:56 >

• ovalleri bilmemde subwooferi dinledim fiyatına göre saglam çalıyor
  • ben fiyat-performans olarak hiç hayal kırıklıgı yaşarmayacagını düşünüyorum :)
  • o fiyata iyi performans verir, sonuçta tek tek toplamaya kalksan o parçaları daha fazla maliyelti olucaktır.
  • Bende ordaydımda dün akşam, millet beleş woofer'ı görünce getirmiş cd'leri çalıyodu hatta en sağdaki sony Xplod oturttukları yerden fırlayacak gibi oldu bi ara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.