Şimdi Ara

Mediamarktan xbox x aldım koruma stickerleri kesikti sizde durum nasıl? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herhangi bi sorun yaşamadım alırken kontrol ettim çünkü. Ben mağazadan aldım ama kargo olsa bile teslimat sırasında kontrol edip tutanak tutturabilirsiniz. Onunda çözümü var yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esoterickk -- 11 Aralık 2018; 7:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan yanlis demissin doğruyu senden ogrenecek degilim millete camur atma rahatina bak. Başına geldi mi böyle birsey once onu soyle. İstisna olmuş olabilir. Biz zaten neden cift bant veya neden acilmis olabilecegini tartışıyoruz. Eger cok biliyor boyle birsey basina geldiyse git hakkini ara. Veya git Microsoft'u ara ogren. Sallama milletin kafasını karistirma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargo sadece dış kutuda ezilme deformasyon vb yani kendi sorumluluğundaki alanda tutanak tutuyor diye biliyordum.

• Cihazlar tr ye geldiğinde mecburen açılıyor içine kullanım kılavuzu vs. Eklemek için ama sonrasında üstüne tekrar bant atılıyor. Mağaza tarafından başka bir sebeple açılmadıysa unutulmuş olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meraketmeyin bende mağazadan aldım, hepsi açıktı. Ne kodda ne de üründe en ufak bir sorun yoktu.

• Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Adamların iddiası kapalı kutu yolladık diyorlar. Hepsini biz açtık deselerdi icim rahat ederdi bi nebze

• 4TCL kullanıcısına yanıt
    bende de çift bant çıktı kodlarda sıkıntı yaşamadım ama şüpheye düşmüştüm, kodlarda sıkıntı olmayınca kullanmaya başladım. black fridayde mediamarkt onlinedan ödeme yaptım sabah gidip mağazadan teslim aldım.
    muhtemelen gümrükte teslim alan ekip yada yurt dışından gönderen ekip TR için kutulama işlemini yapıyor, bunu bilmeyen ne mağaza ne de TR'nin microsoft mh. larıda durumu kabul etmiyor. Bu kadar kişide çift bant muhabbeti olduğuna göre bence sebebi budur.
  • Microsofttan ve mediamarkttan aldigim bilgilere göre olaya aciklik getireyim. 3 aylik game pass veya 3 aylik live gold kodu microsoft tarafindan degil mediamarkt tarafından promosyon olarak veriliyor. Zaten kutuya dikkatli bakarsaniz kutudaki bu etiketin (3 aylik game pass veya live gold etiketinin) orijinal degil yapıştırma olduğunu görürsünüz. Zaten bu kodlar kutunun icinden de ayri bir şekilde çıkıyor. Yani sonradan kutuya konulduğu belli. Dolayısıyla bu kodları koymak için kutu açılıp tekrar kapatılıyor. Ben ve birçok tanıdığım da Black fridayde one x aldi. Tüm hepsi aynı şekilde çift bantliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Microsofttan ve mediamarkttan aldigim bilgilere göre olaya aciklik getireyim. 3 aylik game pass veya 3 aylik live gold kodu microsoft tarafindan degil mediamarkt tarafından promosyon olarak veriliyor. Zaten kutuya dikkatli bakarsaniz kutudaki bu etiketin (3 aylik game pass veya live gold etiketinin) orijinal degil yapıştırma olduğunu görürsünüz. Zaten bu kodlar kutunun icinden de ayri bir şekilde çıkıyor. Yani sonradan kutuya konulduğu belli. Dolayısıyla bu kodları koymak için kutu açılıp tekrar kapatılıyor. Ben ve birçok tanıdığım da Black fridayde one x aldi. Tüm hepsi aynı şekilde çift bantliydi.
    3 ay gold pass falan ciktigi yok, 1 ay pass ve ea access + 14 gun gold cikiyor sadece ki dunyanin her yerinde boyle cikiyor bf5 bundleda.

Benim de bantlar söküktü ben de ayar oldum ama bir sıkıntı çıkmadı şimdilik, ea accessi girdim oldu, gold ve passi deneyecegim, belki Türkçe klavuz koymak için açmış olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

3 ay gold pass falan ciktigi yok, 1 ay pass ve ea access + 14 gun gold cikiyor sadece ki dunyanin her yerinde boyle cikiyor bf5 bundleda.

Benim de bantlar söküktü ben de ayar oldum ama bir sıkıntı çıkmadı şimdilik, ea accessi girdim oldu, gold ve passi deneyecegim, belki Türkçe klavuz koymak için açmış olabilirler.

Alıntıları Göster
    Bfli paketten 3 aylik gold live degil 3 aylik game pass çıkıyordu zaten. Forzali paketten de 3 aylik live çıkıyordu. Kutunun üstüne bakin yaziyor orada zaten. Ki su an çıkmıyor zaten. Bfde satilan kutulardan çıkıyordu. Zaten kutunun üstünde de yazıyordu. Şu an kaldirmislar o kampanyayi. Ben de onu diyorum dünyanın her yerinden farkli bir uygulama var burada diyorum. Sonradan eklenmis o 3 aylik game pass veya gold livelar diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 16 Aralık 2018; 12:21:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• QRX kullanıcısına yanıt
    Merhaba size zahmet olmazsa kod gözükmeyecek şekikde kutunun üstünde yazdığı yeri ve kutudan çıkanları fotoğraflayabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.