Şimdi Ara

MEGANE EN İYİ TUTULAN MODELİ HANGİSİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
37
Cevap
2
Favori
298.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • autantic kullandım.o gösterişli aracın arka camlarının manuel olması o kadar can sıkıcı bir durum ki sormayın.ancak her meganın kendine göre bir alıcısı ve piyasası var.bu da bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakin-adam

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

quote:

Orijinalden alıntı: Arquitecto

2001 megane rxt var :) hiç başka megane değişmem :))

Ben RTE sine de razıyım.2000-2002 arası olsun yeter.Birde 16 -20 diye saçmalarmasalar...

malesef iyi bir rte yi 16 dan aşağı bulmanız neredeyse imkansız.

16 belki ama 20 o arabaya fazla bu benim görüşüm.Katılmayan arkadaşlar da olabilir tabii...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakin-adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arquitecto

2001 megane rxt var :) hiç başka megane değişmem :))

Ben RTE sine de razıyım.2000-2002 arası olsun yeter.Birde 16 -20 diye saçmalarmasalar...

malesef iyi bir rte yi 16 dan aşağı bulmanız neredeyse imkansız.

16 belki ama 20 o arabaya fazla bu benim görüşüm.Katılmayan arkadaşlar da olabilir tabii...

haklısınız .bir arkadaşım 95 model toyota corolla gli aldı.verdiği para tam 15700 tl.şimdi 16000 e satmaya çalışıyor.

• Arkadaşınızda 95 model bir araba için fazla bir fiyat vermiş.Fakat para alıcının sonuçda,Bunlarda görüşler.

Bu arada ikinci el piyasası da uçtu gitti.Göz ardı etmemek lazım..
  • bende 2001 rxt var zor buldum 20 verene satarım :))
  • 2005 model 1.6 16v 115hp orjinal fransız yapımı direksiyon vites deri koltuklar deri ve kumaş döşeme özel seri üretim 2005 yılına ait 245 adet üretilmiştir yanlış söylemiyorsam tavsiye edilir
  • up
  • Bende haziran ayında extreme 1.5 dci 2009 model bir araç aldım. Benimde gözüm privilege lerde idi ancak baktığım privilege olanların tamamı problemliydi, bir parça boya var dediler 3 çıktı, 3 diyenlerin ki 5 çıktı, km si 105.000 diyenin 305.000 çıktı.... vs. vs.

Sonra dedim ki böyle saçma sapan sıkıntılar yaşayacağıma boş olsun ama temiz bir araç olsun. Gittim temiz bir extreme aldım. 100 lira dahi masrafım olmadı.
  • selam herkese,
    yararlı bir başlık olmuş bende megane dinamik düşünüyorum 2005 yada 2006 model 80-90 bine km ye kadar benzinli temiz bir aracı kaça bulabiliriz. benzinli sormamın nedeni tüp taktırmayı düşünmen. simit tüpten verim arabilirmiyiz acaba. diğerlerinde tanker hiç hoş durmuyor bagajta çünkü
  • sloome S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bahsettiğin megane 2 exception modeli.... 6 ay önce ben aldım hb ini ve trakyada şu an zannedersem sadece bende var heralde... gerçekten dediğin gibi fransadan sadece sayılı adet 2005 te gelmiş bir model.. privilage ye göre sanroof yok ve birde otomatik katlanan aynalar yok... biraz yakıyor benzini ama mükemmel bir modelmiş.. yaşadığım yerde yani kırklarelinde diğer megan cılar iç deri döşemeleri falan görünce şaşırıyorlar..güneş te sedefli boyası 3 renk oluyor.. gri-yeşil ve pempemsi bir mor rengini alıyor... allah kazasız sürüşler nasip etsin ...
  • Slm arkadaşlar ben Megan 2 düşünüyorum ama autantik modeli temiz buldum bu paket en boş olanımıydı bilgilendirmeniz adına şimdiden tşk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca 23.500 fiyatı da nasıl acaba

• murat ak3535 M kullanıcısına yanıt
    bence autontic için çok dınamıq bak o fıyata var
  • megan 2 Dynamique 25-27 çok para değilmi
  • Prilivige mi alsam :)

• 7 yıldır 2005 exception kullanıyorum. sanırım en çok tutulan dynamique ama exception az sayıda olması sebebiyle hak ettiği ilgiyi göremiyor. Rengi güneşte solan bez kapı döşemeli dynamique nerde, ful deri döşeme iç aksam + kumaş deri koltuklar + beyaz kadran + parlak metal görünümlü kontrol paneli exception nerede
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.