Şimdi Ara

mekatronik mi makine mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
4.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wasted0042

Reis dün bi video seyrettim mesela Amerika da mekatronik diye bu bölüm yokmuş

Büyük ihtimalle başka isimle veriliyor o bölüm çünkü biraz arastirinca karşına mekatronik eğitimi ile ilgili uni çıkabiliyor internette. ABD de 50 yaşında bile mekatronik alanıyla ilgilenen ürün yapan gördüm yani bizden çok önce vardı orada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Reis bende Marmara istiyorum tam sinirdayim 51k ama Kocaeli yazmasam diyorum dokuz Eylül makine geliyor çünkü ondan kararsizim

Kocaelinin avantajı staj ve sanayi şehri yani okuldayken bile işe alabilirler seni dokuz eylül'ü bilemiyorumhttp://www.mekatronik.org.tr/ bu siteye gir yardımcı oluyorlar
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Reis dün Apple da çalışan bir türk mühendisinin videosunu izledim Burda yok diyor yani adam makine mühendisi Apple de kontrol otomasyon işine bakiyormus

• omwe6113 kullanıcısına yanıt
    Eywllh reis

• Uppp

• Belli ki makineye ilgin var. Eğer ki elektroniğe de ilgin varsa mekatronik yaz. Ikiside güzel bölümler.

• SONEKTRA kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi ben mekatronik istiyorum ama açıkta kalicaksam okumanın bir faydası yok gibi geliyor bana makine mekatroniğe göre biraz daha iş alanı geniş gibi o yüzden makine yazasimda var bilemiyorum iste

• Wasted0042 W kullanıcısına yanıt
    Başkan dokuz eylülün sıkıntısı izmirin merkezine olan uzaklığı ve kampüsün dağınıklığı bunları göze alıyorsan yaz derim , insandan insana değişir kampüs yaşamı önemli olan insanlar tanıyorum fakat bunları göze alıyorsan yazılabilir
  • Kronossxx kullanıcısına yanıt
    hocam sıkıntı etmem yani sonuçta orası için ege bölgesinin en saglam makine bölümü diyolar 15 tane prof var toplam 31 tane hoca var egitim açısında çok iyi olur en iyi kocaeli mekatronik yazarsam ne kdr mekatronik iş bulamazsın deselerde kocaeli olunca bir duruyor insan sanayi şehri çok rahat iş bulurum orda bilemiyorum hocam ya marmara makine veya mekatronik gelse çift anadal yapar ikiinide alırdım . ama orasıda kesin degil 48 k iile kapatmış benim 51k marmara makine gelir mi snce
    Ben 2 tane mekatronik mühendisiyle konuştum? İkisi de iş olanaklarımız geniş dediler.

o zmn tercih listemi söyle yapayım
    1- marmara mekatronik
    2-marmara makine
    3-kocaeli mekatronik
    4-dokuz eylül makine

Bu listede kocaeli kesin geliyor. sıralamam 51k
    Yani bunun kararını ben veremem ama konuştuğum kişilerden olumlu cevaplar aldım. İkiside kocaeli mekatronik mezunu. Biri kocaelinde o bölüm ilk açıldığında girmiş.

hocam peki sence marmara mekatronik gelir mi ?
    49k ile kapatmış benim 51 k
  • quote:

bide olaya söyle bakmak lazım ben 4 sene mat geo fizik kimya bio dersleri görürken onlar atalyöde çalşıyorlardı .

Sen adamsın
  • eyvallah reis
    Bence gelir ama malesef müneccin değilim. Yani seni tatmin edecekse bence geleme ihtimali yüksek.

gelsede gelmesede artık kocaeli yazıcak gibiyim inş marmara gelirde bu kararımdan pişman olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasted0042 -- 20 Temmuz 2017; 20:55:1 >
  • Ben de çok kararsızim iyte elektronik haberlesme yazicam heralde . 26k

• makine okurken mekatronik konusunda uzmanlasıp mekatronıkcının ısını yapabılırsın dıye dusunuyorum ama aynısının tam tersı mekatronık ıcın gecerlı degıl :) bu dedıgımı bır arastır kesın net bır bılgım yok ben boyle tahmın edıyorum
  • darkblade36 kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum reis kafayı yiyecem
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.