Şimdi Ara

mekatronik mi makine mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
4.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar mekatronik mühendislig mi yoksa makine mühendisligi mi yazayım ? siz olsanız ne yazardınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasted0042 -- 19 Temmuz 2017; 23:2:33 >

• makine
  • marmara makine gelir mi snce reis 48 k ile kapatmış 51 k görür mü ?
  • marmarada zor hocam müh. okumak ben mezuna kalıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta -- 19 Temmuz 2017; 23:11:56 >
  • Vendetta kullanıcısına yanıt
    reis yapıcak birşey yok 51k geldi sıralamam başka üni gelmiyor iyi bide dokuz eylül makine var marmara gelsinde var zor olsn
  • 4-5 sene sonrayı düşün tercih yap kardeş belki mekatronik daha fazla önem kazanır araştırın baya
  • omwe6113 kullanıcısına yanıt
    kafayı yiyecem şuanda makine diyorlar çogu ama benim gönlümde mekatronik yatıyor .
  • Wasted0042 W kullanıcısına yanıt
    ben tercih listemi yaptım mekatronik yazdım bilgisayarla kalmıştım arasında ilgimi çekti pişmanlık duymamak için yazdım olsun işsiz kalim ama severek bitiriyim okulu bölümden soğumamak için
  • vay be senin 50k girdiğin bölüme
    meslek lisesi kardeşlerim 120k dan girecek
  • Wasted0042 W kullanıcısına yanıt
    şöyle bi şansında var üniversitende varsa çok yüksek tut notlarını çap yaparsın
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    bide olaya söyle bakmak lazım ben 4 sene mat geo fizik kimya bio dersleri görürken onlar atalyöde çalşıyorlardı .
    hangi okul yazdın ?
  • Marmara kocaeli sakarya yazdım kocaeli olur herhalde
    Reis bende Marmara istiyorum tam sinirdayim 51k ama Kocaeli yazmasam diyorum dokuz Eylül makine geliyor çünkü ondan kararsizim
  • Makine tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasted0042

bide olaya söyle bakmak lazım ben 4 sene mat geo fizik kimya bio dersleri görürken onlar atalyöde çalşıyorlardı .

çalışıyorduk
  • Hocam bak şimdi , bende aklımda bu soruyla geziyordum sonra bir tanıtımda makine doç. ile konuştum adamın dediği tek şey makine bölümü okurken yandal veya çift anadal ile mekatronik bölümü alabilecekken neden direk ona gideceksiniz ki dedi bana mantıklı gelmişti başka sorun varsa sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

vay be senin 50k girdiğin bölüme
    meslek lisesi kardeşlerim 120k dan girecek

Adamlar zaten çalışmadan 100k giriyor hocam 50k onlar için hiçbirşey. Meslek lisesi 120k mf4 yapana kadar anası ağlar :)

Arkadaşim bence eğer yurtdışı hayalin varsa mekatronik okuyabilirsin. 4 sene çok uzun bir süre çok şey değişir. Şimdiki gibi olmayabilir hiçbirşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 20 Temmuz 2017; 8:23:48 >
  • Kronossxx kullanıcısına yanıt
    Reis dokuz Eylül makine nasildir bir bilgin varmı ?
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Reis dün bi video seyrettim mesela Amerika da mekatronik diye bu bölüm yokmuş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.