Şimdi Ara

merak ve yardım(fikri olan yok mu ?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim üyeliğime ne olmuş olabilir fikri olan parmak kaldırsın şifremi giriyorum yanlış diyor
    sıfırlıyorum gelen şifreyi giriyorum olmuyor delirdim ya madem eskiyi kullanamıyorum giriş
    yapmadan iptal ettirebilir miyim eski üyeliğimi yardım ederseniz memnun olucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (tobesh) -- 3 Nisan 2007; 3:35:02 >

• kırk yılda bi şu forumdakilere işim düştü kimse de yardımcı olmadı bilen biri çıkarsa cevap yazsın
    gerçekten merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: (tobesh)

kırk yılda bi şu forumdakilere işim düştü kimse de yardımcı olmadı bilen biri çıkarsa cevap yazsın
    gerçekten merak ettim
    forumda bu ara bazı hatalar olabiliyo..seninki biraz değişik olmuş..yöneticilerden birine pm at anlat durumu..yardımcı olamazlarsa sana geçici olarak elde kalan nicklerden birini tahsis ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

forumda bu ara bazı hatalar olabiliyo..seninki biraz değişik olmuş..yöneticilerden birine pm at anlat durumu..yardımcı olamazlarsa sana geçici olarak elde kalan nicklerden birini tahsis ederler

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim yardımcı olduğun için gerçekten sinir olmasam merak etmesem sormazdım ama anlayan yok ki

• quote:

teşekkür ederim yardımcı olduğun için gerçekten sinir olmasam merak etmesem sormazdım ama anlayan yok ki

Alıntıları Göster
    aynı şey bana da oldu,dh'nin verdiği şifreyi kullanıyorum ve şifremi bilmiyorum hala,e mail adresimi açıp ordan kopyalayıp giriyorum gerektiğinde. iyi ki opera kullanıyorum,yoksa dhye girmezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tırtılcık

aynı şey bana da oldu,dh'nin verdiği şifreyi kullanıyorum ve şifremi bilmiyorum hala,e mail adresimi açıp ordan kopyalayıp giriyorum gerektiğinde. iyi ki opera kullanıyorum,yoksa dhye girmezdim

Alıntıları Göster
    eğer hala sorunun çözülmedi ise bu mesajı şikayet et ve şikayet konusunda derdini anlat muhakkak bi moderatör sana yardımcı olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: baytar

eğer hala sorunun çözülmedi ise bu mesajı şikayet et ve şikayet konusunda derdini anlat muhakkak bi moderatör sana yardımcı olacaktır

Alıntıları Göster
    aman ya vazgeçtim dh ye bağış yaptım ne yaparlarsa yapsınlar artık yine de teşekkürler çok istiyorsan beni şikayet edebilirsin izin verdim

• quote:

aman ya vazgeçtim dh ye bağış yaptım ne yaparlarsa yapsınlar artık yine de teşekkürler çok istiyorsan beni şikayet edebilirsin izin verdim

Alıntıları Göster
    rica ederim

şikayet butonunu sadece siyasi konular ve kız konuları için kullanırım... son 3 günde 6-7 konu şikayet ettim

• quote:

rica ederim

şikayet butonunu sadece siyasi konular ve kız konuları için kullanırım... son 3 günde 6-7 konu şikayet ettim

Alıntıları Göster
    bu da kız konusu ben bayanım benide şikayet et bi kızın dh dramı1 çekiyorum

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: (tobesh)

öyle değil...
    hani şu mart ayının gelmesi ile coşan gençlerimizin "yolda bi kız gördüm gözümün içine baktı yoksa bana aşık mı ne yapmam lazım" konusunu içerenlerden bahsediyorum

ne kadar meraklı şikayet edilmeye... senin gibisini ilk defa görüyorum inat değil mi etmiyorum şikayet

• quote:

quote:

öyle değil...
    hani şu mart ayının gelmesi ile coşan gençlerimizin "yolda bi kız gördüm gözümün içine baktı yoksa bana aşık mı ne yapmam lazım" konusunu içerenlerden bahsediyorum

ne kadar meraklı şikayet edilmeye... senin gibisini ilk defa görüyorum inat değil mi etmiyorum şikayet

Alıntıları Göster
    ben de senin gibi düşünüyordum sürekli açılan acılı aşk kokulu konulardan fenalık gelmişti
    fikrim değişti yazık la gençlere destek olmak lazım kim bilir nasıl fırtınlar kopuyor içinde bundan sonra onların güzin ablalarıyım laf söyletmem

• quote:

ben de senin gibi düşünüyordum sürekli açılan acılı aşk kokulu konulardan fenalık gelmişti
    fikrim değişti yazık la gençlere destek olmak lazım kim bilir nasıl fırtınlar kopuyor içinde bundan sonra onların güzin ablalarıyım laf söyletmem

Alıntıları Göster
    quote:

konu dışının başlıkları çoğalıyor zaten... saglıktan sonra radyo cihazı mıdır nedir onu da eklediler...
    bi dikiş-nakış ve güzin abla bölümü eksik kaldı...
    açsınlar bi bölüm seni de moderatör yapsınlar,gençlere yol göster onları sahipsiz bırakma

• quote:

quote:

konu dışının başlıkları çoğalıyor zaten... saglıktan sonra radyo cihazı mıdır nedir onu da eklediler...
    bi dikiş-nakış ve güzin abla bölümü eksik kaldı...
    açsınlar bi bölüm seni de moderatör yapsınlar,gençlere yol göster onları sahipsiz bırakma

Alıntıları Göster
    olur ilk konuğum sen olursun var mı derdin hemen çözelim burada

• quote:

olur ilk konuğum sen olursun var mı derdin hemen çözelim burada

Alıntıları Göster
    ben kördüğüm oldum çözülecek tarafım kalmadı bnm

yarın sabah 10 da dersim var hala uyumadım

• quote:

ben kördüğüm oldum çözülecek tarafım kalmadı bnm

yarın sabah 10 da dersim var hala uyumadım

Alıntıları Göster
    olsun ben onun gölzerini açarım sen merak etme ama uyku konusunda bende dertliyim bu
    yatağa yattıkları gibi uyuyanlara sinir oluyorum nasıl yapıyorlar yaaaaa

• quote:

olsun ben onun gölzerini açarım sen merak etme ama uyku konusunda bende dertliyim bu

Alıntıları Göster
    quote:

ben
    yatsam uyurum da yatmak istemiom... 5 dakikalık işi var uykunun

/>

• quote:

quote:

ben
    yatsam uyurum da yatmak istemiom... 5 dakikalık işi var uykunun

/>

Alıntıları Göster
    sana da sinir oluyorum bu durumda baştan deseydin de muhattap olmasaydım

• quote:

sana da sinir oluyorum bu durumda baştan deseydin de muhattap olmasaydım

Alıntıları Göster
    o zaman ben ufaktan ufaktan uzaklaşayım...

şimdi yatarsam belki bi ihtimal uyanmayı başarırım

• quote:

o zaman ben ufaktan ufaktan uzaklaşayım...

şimdi yatarsam belki bi ihtimal uyanmayı başarırım

Alıntıları Göster
    kıskandım şimdi bende gidip uyuyacağım neyse iyi geceler yine bekleriz umarım memnun kalmışsınızdır şayet öyleyse arkadaşlarınıza çevrenize bizi önermeyi unutmayın çözemediğimiz düğüm yoktur

• quote:

kıskandım şimdi bende gidip uyuyacağım neyse iyi geceler yine bekleriz umarım memnun kalmışsınızdır şayet öyleyse arkadaşlarınıza çevrenize bizi önermeyi unutmayın çözemediğimiz düğüm yoktur

Alıntıları Göster
    kesinlikle önereceğim... tok karna günde bir defa ugrasınlar

ii geceler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.