Şimdi Ara

Mercedes e serisi mi c serisimi ? Yardım tavsiye...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 135000 140000 tl bütcem var , 2014 - 2015 model az kullanılmıs 10000 km civarında bi araba alıcam Allah izin verirse

kafamda 2 arac var

birisi c 180 amg yeni kasa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hancar-motors-2014-c-180-amg-touchpad-plusg.gorus-bayi-cikisli-228421777/detay

diğeride e 180

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-muhendisten-2014-9.800-km-e-180-mercedes-231085201/detay

yani linkleri sadece bu ayarda aracları gostermek icin koydum bu linkteki araclar alıcam diye degil

c serisi yeni cikti yeni kasa diye cazip geliyor ama aynı fiyatada e serisi cok cazip fakat onunda 2016 da yeni kasası geliyor.

siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.

• Öncelikle c serisindeki ilanda belirtilen araç, açıklamadaki gibi özelliklere sahip değil. Koktuk konfor paket yok, keyles go start yok, baldır destekli değil koltuklar. Onun haricinde boya hasar durumu açıklanmamış. Fiyatı uygun görünüyor. Sorulsa belli olur.
    E serisi şimdiki güncel c serisine bence tercih edilecek araç değil. Belki bol opsiyonlu olsa olur. Ama bu araç ağır hasar kayıtlı ve bu paraya bunu almak çok akıllıca değil. Başka seçenekleri de bence araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam , cok saolun , ben zaten linkteki aracları sadece ornek olsun diye koydum.

yani demek istiyorsunuzki , aynı paraya yeni c yi e ye tercih etmek daha mantıklı.
  • Segment farkı nedeni ile bu kadar yakın fiyat bareminde E serisi mantığa daha yatkın gelmekte.
  • ZMY3435 Z kullanıcısına yanıt
    ilk bakısta evet oyle duruyor ama , yeni e class kasa 2016 nisanda geliyor , yani bugun gidip e serisi almak eski kasa arabaya binmek olacak , c serisi cıkalı ise 1 sene oldu.

bende cok kararsız kaldım aslında ama su an icin c 180 amg ye daha yakınım.
  • yasinadin kullanıcısına yanıt
    Benim fikrim c180 özellikle exclusive paket olanları araç uzaktan gelirken s mi yoksa c mi belli olmuyor eğer bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz daha donanımlı bir araç alabilirsiniz 130-150 fiyat bandındaki araçların donanımları standart zaten
  • shelby365 S kullanıcısına yanıt
    bende c180 e karar verdim yanliz bana gore en guzeli amg paket olanı , ozellikle arka egsoz bolumu amg pakette cok iyi , amg haricindeki modellerde arka egsoz bolumleri fake , buda cok berbat bi goruntu olusturuyor.

yani sırf su fake egsoz goruntusu yuzunden dier modellere bakmıyorum bile.
  • E 180 sehırcı 10-11 litre yakıyor kasası düşmek üzere kesınlıkle c180 alın yenı şanzıman yeni kasa, 5 sene Gönül rahatlığıyla binin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 çocuklu aile iseniz c yi direk geçin. E serisinin ferahlığı Genişliği doğal olarak yok. Ayrıca sürüş olarak e serisi oldukça konforlu. Başka bir segment başka bir dünya tabi.

Bir gerçek var ki kasa yenileniyor ve 1.6 dizelleri gelecek e serisinin. Bu sebepten şu anda güncel kasa bence alınmaz. C alırsanız idareten zarar da ettirmez çok muhtemelen.

Tabi geniş aile değilseniz c serisi güzel araç. Hatta 3 serisine tercih ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.