Şimdi Ara

Mercedes E180 Elite 1.6 Otomatik Sahibinden.com Düşmüş ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Math.

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: ciddi kedi

quote:

quote:

la bende ucuz zannettim 162 bin lira

sence o araba icin çok mu ?

hayır hocam asla çok değil ben kendi bütçem için dedim yoksa iyi fiyat:)

nasıl asla çok değil. bildiğin çok

E sınıfı için iyi fiyat. C180'lerin fiyatlarından haberiniz yok galiba

Yapma arkadasım o kadarda degıl suan amg paket c serısı ıle amg paket e serısı arasında 60.000tl fark var.

Amg 120
    E series 142

Aynı donanımlar alındıgında dıyorum yanı amg paket +elegance paket alman gerekıyor ve 170.000 gıbı bır fıyata denk gelıyor

AMG paket farkı 30 bin TL değil. Elite donanım E180 o kadar boş da değil ayrıca.

Yahu gozunuzu seveyım yapmayın sunu rıca edıyorum yapmayın 11.000tl vergısız amg paket sadece ustune elegance paket alıcaksın.

E serısı bos degıl dıyorsun deri kumas koltuk manual koltuk ayarı 2 bolge klıma halojen far hafızasız koltuk arka vs vs bunların hıcbırı yok

Suan c amg elegance 108.000 tl ye alınabılınıyor bundan bahsedıyorum.Aradakı fark o kadar az degıl merak etmeyın mercedes dengeyı kurmus dıyorum sadece

Arada maksimum olacak fark 30-35 bin TL arasıdır. Resmi olarak AMG paketi fiyatını ben görmedim daha. 15 bin TL civarı olur. 155 gibi bir rakama alınır. 120 bin TL'ye sıkış tepiş C class'a binileceğine.

Tabıkı orası sana kalmıs ama c 120.000 degıl 108.000tl suan ve amg pakette sadece on arka tampon jant dıreksıyon ufak detaylar gelıyor amg paket ıle koltukların yıne maual hafızasız 2 bolgelı klıma manual perde bıle yok kumas koltuk vs vs ıste olay burda degısıyor zaten

Amg paketli 108 ise iyiymis sitesinde 120 yaziyordu 108 c180 amg E180 142+3000
    145-105 40 bin fark var arada c180 alinabilir

p 3000 ne onu anlamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

quote:

quote:

la bende ucuz zannettim 162 bin lira

sence o araba icin çok mu ?

hayır hocam asla çok değil ben kendi bütçem için dedim yoksa iyi fiyat:)

nasıl asla çok değil. bildiğin çok

E sınıfı için iyi fiyat. C180'lerin fiyatlarından haberiniz yok galiba

Yapma arkadasım o kadarda degıl suan amg paket c serısı ıle amg paket e serısı arasında 60.000tl fark var.

Amg 120
    E series 142

Aynı donanımlar alındıgında dıyorum yanı amg paket +elegance paket alman gerekıyor ve 170.000 gıbı bır fıyata denk gelıyor

AMG paket farkı 30 bin TL değil. Elite donanım E180 o kadar boş da değil ayrıca.

Yahu gozunuzu seveyım yapmayın sunu rıca edıyorum yapmayın 11.000tl vergısız amg paket sadece ustune elegance paket alıcaksın.

E serısı bos degıl dıyorsun deri kumas koltuk manual koltuk ayarı 2 bolge klıma halojen far hafızasız koltuk arka vs vs bunların hıcbırı yok

Suan c amg elegance 108.000 tl ye alınabılınıyor bundan bahsedıyorum.Aradakı fark o kadar az degıl merak etmeyın mercedes dengeyı kurmus dıyorum sadece

Arada maksimum olacak fark 30-35 bin TL arasıdır. Resmi olarak AMG paketi fiyatını ben görmedim daha. 15 bin TL civarı olur. 155 gibi bir rakama alınır. 120 bin TL'ye sıkış tepiş C class'a binileceğine.

Tabıkı orası sana kalmıs ama c 120.000 degıl 108.000tl suan ve amg pakette sadece on arka tampon jant dıreksıyon ufak detaylar gelıyor amg paket ıle koltukların yıne maual hafızasız 2 bolgelı klıma manual perde bıle yok kumas koltuk vs vs ıste olay burda degısıyor zaten

Amg paketli 108 ise iyiymis sitesinde 120 yaziyordu 108 c180 amg E180 142+3000
    145-105 40 bin fark var arada c180 alinabilir

Sitede 120 yazmakta hala arada bir donanım daha var elegenceden sonra 103 bin tlye hangi bayi veriyor amg paketlisini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o 108.000 tl fırsat fıyatı arkadasım alıcıysan ozel mesaj atabılırsın ben bu forumdan bırısıne 109.000tl ıken aracı 94.000 tl ye aldırmıstım 1.8 makyajlı kasasını
  • Araç gerçekten güzel.

Beyaz Renk, krem deri döşeme,ahşap trim ve krom süsleme kombinasyonu kadar bir otomobile yakışan daha da bişey yok bence.
  • E kasanın yeni makyajına bittim resmen
  • 130.000 TL civarı olsa ilandaki araç alınırdı.
  • Siteyi inceledim, satışa sunulan E180'lerin hemen hemen hepsi; beyaz renk, krem rengi döşemeler, cam tavan ve AMG paket üzerine konuşlandırılmış. Yani, görgüsüz kasa C180'den çok da farklı değil.

Fiyat konusunda, forumdaki bazı arkadaşlar çok kazandığı için arabanın fiyatını uygun bulmuş olabilirler ama Türkiye şartlarında, 162.000 TL gibi rakamlar, otomobil için lükse girmektedir. Arabanın motorunun 1.6 olması bir şeyi değiştirmiyor, bu araba, lüks kesime hitap ediyor. Kesin olan bir gerçek şu: C180'den sonra, gözümün görmekten sıkıldığı ikinci araba olacak ama bütçesi olanlar için, kaçınılmaz fırsat. 5.20d yerine, çok daha mantıklı bir seçenek.

Keşke, E180 bununla gelseydi.
     Mercedes E180 Elite 1.6 Otomatik Sahibinden.com Düşmüş !

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Siteyi inceledim, satışa sunulan E180'lerin hemen hemen hepsi; beyaz renk, krem rengi döşemeler, cam tavan ve AMG paket üzerine konuşlandırılmış. Yani, görgüsüz kasa C180'den çok da farklı değil.

Fiyat konusunda, forumdaki bazı arkadaşlar çok kazandığı için arabanın fiyatını uygun bulmuş olabilirler ama Türkiye şartlarında, 162.000 TL gibi rakamlar, otomobil için lükse girmektedir. Arabanın motorunun 1.6 olması bir şeyi değiştirmiyor, bu araba, lüks kesime hitap ediyor. Kesin olan bir gerçek şu: C180'den sonra, gözümün görmekten sıkıldığı ikinci araba olacak ama bütçesi olanlar için, kaçınılmaz fırsat. 5.20d yerine, çok daha mantıklı bir seçenek.

İnsanların 150 bin tl ye luks araca binmesi iyi bisey

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Siteyi inceledim, satışa sunulan E180'lerin hemen hemen hepsi; beyaz renk, krem rengi döşemeler, cam tavan ve AMG paket üzerine konuşlandırılmış. Yani, görgüsüz kasa C180'den çok da farklı değil.

İnsanların 150 bin tl ye luks araca binmesi iyi bisey

E180 gibi, 1.6 motor üzerine sıkıştırılmış E sınıfı bir otomobilin, 150.000 TL'ye satılması, iyi bir şey değil. Yurt dışındaki satış fiyatları ile Türkiye'deki fiyatları arasındaki uçuruma rağmen, böyle yorumların olmasıysa, hiç mi hiç iyi değil.

MTV saçmalığı yüzünden, E sınıfında bile 1.6 motorun kullanılmasına destek veriyorsunuz ya, size de böyle yönetim anlayışı yakışır diyorum.

• çok değil beyler bence o araba iyi bi araba

biraz saçma old ama bence değer
  • Bi 15 sene sonra belki alabiliriz.
  • Belki bu kasa için 160bin gibi fiyatlar az görünüyor olabilir ancak araba 1.6 motor ve kar marjı korkunç yüksek olsa gerek. Aynı paraya birkaç sene önce 2.0lt motor dizelleri geliyordu Merc E ve BMW 5'in.

Vergisiz fiyatı aşağı yukarı 100bin TL'ye geliyor demektir bu.

Amerika'da E350 18inç jant ve cam tavan ile 53bin USD'a satılıyor şu an yani aşağı yukarı 100bin TL.

Biz 1.6 aynı donanım aracı 100bin TL'ye satın alıyoruz, kaldı ki bu araçların taşınma maliyeti de yükseliyor Amerika'ya giderken. Kısacası Mercedes normalden çok fazla kar marjı koyarak satıyor, bunu kimse yadsıyamaz.

Vergisiz fiyatının 80-90bin TL arasında olması gerekirdi, buradan hesapla da 140bin civarına satılması gerekirdi aşağı yukarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 3 Ağustos 2013; 0:14:47 >
  • Arabanin fotograflarinin cekildigi yerde bati atasehir bizim evden 6 dakika.Neden soyledim bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Belki bu kasa için 160bin gibi fiyatlar az görünüyor olabilir ancak araba 1.6 motor ve kar marjı korkunç yüksek olsa gerek. Aynı paraya birkaç sene önce 2.0lt motor dizelleri geliyordu Merc E ve BMW 5'in.

Vergisiz fiyatı aşağı yukarı 100bin TL'ye geliyor demektir bu.

Amerika'da E350 18inç jant ve cam tavan ile 53bin USD'a satılıyor şu an yani aşağı yukarı 100bin TL.

Biz 1.6 aynı donanım aracı 100bin TL'ye satın alıyoruz, kaldı ki bu araçların taşınma maliyeti de yükseliyor Amerika'ya giderken. Kısacası Mercedes normalden çok fazla kar marjı koyarak satıyor, bunu kimse yadsıyamaz.

Vergisiz fiyatının 80-90bin TL arasında olması gerekirdi, buradan hesapla da 140bin civarına satılması gerekirdi aşağı yukarı.

Vergisiz fiyatı zaten öyle ama liste fiyatına bakarsanız kârın ne kadar yüksek olduğunu görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan G. -- 3 Ağustos 2013; 0:28:32 >

• Malesef 1.6 motor tat vermiyor, o kasanın hakkı en az 2 lt motor. Test sürüşü pek iç açıcı değildi.

Beklenti konfor ve prestij ise araç 1 numara orası ayrı, ama performans olarak 1.6 motor neyse o kadar performans veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton_SENNA -- 3 Ağustos 2013; 0:49:02 >
  • Gokhan G. kullanıcısına yanıt
    şu listeye baksanıza ya gülsek mi ağlasak mı. 98 bin liraya 306 beygirlik bir arabaya binmek yerine 70 bin lira c sınıfına veriyoruz. Dizel arabanın benzinliden ucuz olduğunu bu listede gördüm. Türkiye de ise 43 bin lira daha pahalı dizel yaşanmaz Türkiyede cidden yaşanmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.