Şimdi Ara

Merhaba.. Poseidonda oynayan arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba. düŞimdiye kadar gördüğüm en güzel forumlardan biri bu

Ben Poseidon sunucusunda oyuna başladım.İsmi hoşuma gitti(mitolojide deniz tanrısı)

Karakter olarak forumlarda rehberleri okudum ve Pure INT Sword-Shield oynuyorum.Dün açtım ve 15. seviyeye kadar getirdim.Şimdiden seviyeyi yükseltmek gerçekten zorlaştı Galiba 30. seviyede en güçlü büyüler açılacakmış.Fakat bu gidişle (okul-dersler vs..) 30. seviyeye ulaşmak biraz zor gibi.

130.000 altınım var.Canavardan düşen şişe şeklindeki bir eşyayı satarak kazandım (Elixir weapon galiba) Oyundakilere sordum "taxi" diye bir sistem varmış.Para karşılığı hızlı bir şekilde seviye atlanıyormuş.Ama oyundan birine para kaptırmamak için (güvenli değil) bu foruma danışayım dedim.Bugün 18.00'e kadar vaktim var.Buradan yüksek seviye birine bu parayı versem benim seviyemi 30'a yükseltebilir mi? Karakteri açtığımda gelen el şeklindeki kağıtlar var.3 saat için gelen puanı %100 artırıyormuş.Onu basarsam hızlı bir şekilde seviye atlayabilirim..

Karakterimin ismi "SwoShi". Anlamı Sword/Shield kısaltması.Yardımcı olabilecek arkadaşların PM/Whisperlerini bekliyorum..

Not: Şu an oyundayım.

• "DC" yedim galiba
  • Denizz tanrısı diyince gaza geldim bunu çok az insan bilir biliyomsun bu arada poseidon zeuss ve hades in kardeşidirr evrenin hakimeyini paylaşmışlardır gökkk zeuse yer altı hadese denizlerde poseidona düşmüştür
  • Hmm...Taxi ile de 15den 30 levela 2 saatte kasılamazsın zaten seni 30 yapacak taxiye 130k da yetmez istersen avrupaya git party sistemi çok güzel hızlı kasılırsın itemlerini yanına al avrupaya taşın derimHem janganın KDV si de baya koyuyo insanaAvrupada her şey daha ucuz Işınlanma ,pot vs. vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.