Şimdi Ara

Merkezi Yatay Geçiş ile kabul edilip kesin kayıt yaptırdıktan sonra...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski universitemize geri dönüp ilişik kestirmemiz gerekir mi (kütüphane vs.)? Merkezi yatay geçiş yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hocam yeni okulunuza kayıta gittikten sonra eski üniden kayıt sildirmek gibi bir şey yapmayın. sizin belgelerinizi bu diploma vs. şeylerini yeni okul eski okulunuzdan istiyor. ben geçen sene sorduğumda kayıt sildirmek gibi bir şey yapmayın burayı da sıkıntıya sokarsınız demişti okulum. ben de sildirmedim. bir sıkıntı yaşamadım.
  • hocam Merkezi yatay geçiş ile diğer yatay geçiş kontenjanları aynı oluyor değil mi?
  • Ben yapacam bunu eski okuluma 1 sene sonra donebilirsin dediler istersen ama ayni yerdenmi baslaniyor bilen yazabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeongjeong J kullanıcısına yanıt
    Eğer mesela 1. Sınıfı bitirdiysen hiçbir dersten kalmadan o zaman geri döndüğünde 2. Sınıftan devam edebilirsin

• 3.u bitirdiysem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeongjeong J kullanıcısına yanıt
    Aynı şey geçerli diye biliyorum 4 ten devam edebiliyorsunuz ama isterseniz okulunuzun öğrenci işlerine de sorun

• geçen sene merkezi sistemde yatay geçiş yaptım. Sadece kayıt oldum otamatik olarak kaydım diğer okuldan silindi eski okulun kartıda bende hatıra olarak kaldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.