Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID 4 Türkiye dağıtımında ARAL rezaleti (ellerine yüzlerine bulaştırıp batırdılar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayın 20 sinde alın arkadaşlar bu ne celal böyle
  • haklısın belki beklemek belkide en mantıklısıydı. Bu kadar eziyet v.b şeyler bize has olaylar olduğu için ama bu sektör bizim gibi oyun meraklıları sayesinde büyüyecek ve onlar da bizim sayemizde para kazanıp daha iyi şeyler yapabilecekken bizi görmezden gelerek iş yapıyorlar ve bu sektörün büyümesini bekliyorlar. suç, bizim gibi oyunları takip edip üstüne birde fedakarlık yapanlardamı? yoksa dar görüşlü, tekel olmasının her türlü kaymağını yiyen kar amaçlı firma(lar) mı?
  • yok biz avrupada yaşamadıktan sonra göremeyeceğiz o sırayı oyun için kamp kurmaları o dostlukları .
    hadi izmiri bırakın köy gibi teknolojik bişeyi bulmak zor hadi geçtim istanbuldakiler bile bulamıyorlarsa getirmiyorlarsa türkiye köy derim ben ozaman.

parasıyla değilmi kardeşim basarım dükkanını vermek zorundasın

düpedüz karaborsa yapmaya çalışıyorlar o zaman.

yok abi japonya avrupa oyun arkadaşlıkları dükkan önü beklenilen geceler biz rüyamızda görürüz hayal bizim için hayal bu zihniyet için.
  • LOSTPLANET arkadaşım nerde bizde o kuyruklar ben gta 4 ü almak için öğlen 12 den önce gittim diye (herhalde bir kaç LÜZÜMSUZ OYUNCU!! DAHA sormuş olmasınnın verdiği bıkkınlıkla) resmen terslendim ve tabi ki gtiim başka yeden aldım, hem bu piyasanın azlığından şikayetciler hemde yeni yeni kıpırdanmaya çalışan bir oluşumun baş düşmanları anlamak güç!!!
  • Arkadaşlar ben de 12 haziranda İstanbuldan oyunun limited editionunu aldım taş gibi ve harika bir ürün. Oyun da mükemmel limited edition da çok güzel. Anadoluyu bilemem ama sonuçta İstanbulda bulan buluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistikv

oyunda online bölge sınırlaması var duyurulur

mükemmel
  • quote:

Orjinalden alıntı: azos

Arkadaşlar ben de 12 haziranda İstanbuldan oyunun limited editionunu aldım taş gibi ve harika bir ürün. Oyun da mükemmel limited edition da çok güzel. Anadoluyu bilemem ama sonuçta İstanbulda bulan buluyor...

Hava atacağına nereden bulduğunu söyle de insanlar faydalansın... Burası forum...
  • Tabi söyleyim arkadaşım Etiler DnR'dan aldım, herkesin almasını da isterim maksat hawa atmak değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

mükemmel

dün 1 saat kadar online oynadım ama bölge sınırını farketmedim bile
    hatta koreli yada honk kong lu tek bir nick e bile rastlamadım
    emin misiniz ? yani ben oynadım farketmedim ama siz oynamadan biliyorsunuz ?
  • Açıkçası ben de Türk forumlarında bölge kodu olduğuna dair net bir şey göremedim.Sadece ps nin amerika forumunda var diyorlardı.
  • dostum bende aldım limited editionu maviden ama vermediler bana T-short ve dvd yi anlamadım gitti formu doldurmustum 4-5 gün önce ilk 10na girenlere veriliyormus sadece vs.. siz nası aldınız yani ilk 10 na girmeyle alakası varmı birde forumu nezaman doldurdunuz sitedenmi yoksa bizzat oraya gidipmi doldurdunuz formu?

quote:

Orjinalden alıntı: pmanager

Arkadaşlar ben İstanbudayım ve limited edition'ımı aldım.Adamlar 1 hafta önceden ön siparişe açtılar.Bende önsipariş ile adımı yazdırıp aldım.Yanında da T-shirt ve MGS Saga DVD Vol2 hediye ettiler.Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Hem bugün Cevahirdeydim tüm dükkanlarda oyun mevcuttu.İnanmayanlar yayınladığım resmi "MGS4 Limited Editionı nerden alabiliriz adlı topicte bulabilir.
  • Arkadaşlar bugün oyunu Ankara'da Japon Oyuncak Sarayı'ndan aldım ki zaten oyun da buraya bugün gelmiş. Fiyat 170 YTL'ydi ve sadece 2 tane gelmişti. Eğer diğeri henüz satılmadıysa temin edebilirsiniz. Böylece bir MGS sever daha sevinmiş olur.

Dost Kitabevi'ne de gelecekmiş, sipariş vermişler ama ne zaman geleceğini bilmediklerini söylediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobb

Arkadaşlar bugün oyunu Ankara'da Japon Oyuncak Sarayı'ndan aldım ki zaten oyun da buraya bugün gelmiş. Fiyat 170 YTL'ydi ve sadece 2 tane gelmişti. Eğer diğeri henüz satılmadıysa temin edebilirsiniz. Böylece bir MGS sever daha sevinmiş olur.

Dost Kitabevi'ne de gelecekmiş, sipariş vermişler ama ne zaman geleceğini bilmediklerini söylediler.

metal gear solid 4, dual shock 3 artı oyun takasına toplam 220 ytl verdim. dostum biraz kazıklanmıssın kusura bakma, ırmak ve japon armagan 110ytl istiyor metal gear solid 4'e.

sag olsunlar once japon armagan 220 ye indi ama dual shock u kutulu bulamadılar, onun yerine ırmak a gittim, orası 220 ye birakınca aldım. update i bekliyyorum. aral rezeletinden kurtuldugum icin mutluyum.

• quote:

Orjinalden alıntı: yang wenli

quote:

Arkadaşlar bugün oyunu Ankara'da Japon Oyuncak Sarayı'ndan aldım ki zaten oyun da buraya bugün gelmiş. Fiyat 170 YTL'ydi ve sadece 2 tane gelmişti. Eğer diğeri henüz satılmadıysa temin edebilirsiniz. Böylece bir MGS sever daha sevinmiş olur.

metal gear solid 4, dual shock 3 artı oyun takasına toplam 220 ytl verdim. dostum biraz kazıklanmıssın kusura bakma, ırmak ve japon armagan 110ytl istiyor metal gear solid 4'e.

sag olsunlar once japon armagan 220 ye indi ama dual shock u kutulu bulamadılar, onun yerine ırmak a gittim, orası 220 ye birakınca aldım. update i bekliyyorum. aral rezeletinden kurtuldugum icin mutluyum.

Açıkçası ben bunları sadece bilgi olsun diye söyledim, fiyat ucuz ya da pahalı olayı için değil. Dün sitelerden gördüğüm kadarıyla oyunun fiyatı 170-190 YTL arası değişiyordu. Trgamer'da fiyat olarak 170-190 YTL arası demiş, Aral'ın kendi sitesinde 190 YTL olarak belirtilmiş. D&R'ın sitesinde 171 YTL olarak gördüm. Ben de orada 170 YTL olduğunu görünce aldım. Oyun Aral'ın ithalatı ve pal. Fazla dolaşmadım yani.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=13794
    http://www.aralgame.com/asp/show_stock.asp?product=02.0118
    http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForSoftware.aspx?work_no=0000000257763

Ama sizin bulduğunuz 110 YTL bu fiyata göre oldukça uygun tabii. Sanırım sizin aldığınız oyun Aral'ın ithalatı oyun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobb -- 14 Haziran 2008; 0:54:46 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yang wenli

quote:

Açıkçası ben bunları sadece bilgi olsun diye söyledim, fiyat ucuz ya da pahalı olayı için değil. Dün sitelerden gördüğüm kadarıyla oyunun fiyatı 170-190 YTL arası değişiyordu. Trgamer'da fiyat olarak 170-190 YTL arası demiş, Aral'ın kendi sitesinde 190 YTL olarak belirtilmiş. D&R'ın sitesinde 171 YTL olarak gördüm. Ben de orada 170 YTL olduğunu görünce aldım. Oyun Aral'ın ithalatı ve pal. Fazla dolaşmadım yani.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=13794
    http://www.aralgame.com/asp/show_stock.asp?product=02.0118
    http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForSoftware.aspx?work_no=0000000257763

Ama sizin bulduğunuz 110 YTL bu fiyata göre oldukça uygun tabii. Sanırım sizin aldığınız oyun Aral'ın ithalatı oyun değil.

evet aral degil, spot urun ve ucuncu bolge. adamlar toptan getirtip satıyor, onlarda kar ediyor ama bakın satıcıların karı ne kadar fahis. mesela electroworld aral'dan alıp 12 taksitle 140 ytlye satıcak. orjinal pal icin en uygun fiyat o.

• quote:

Orjinalden alıntı: MHos

quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

mükemmel

dün 1 saat kadar online oynadım ama bölge sınırını farketmedim bile
    hatta koreli yada honk kong lu tek bir nick e bile rastlamadım
    emin misiniz ? yani ben oynadım farketmedim ama siz oynamadan biliyorsunuz ?

bilmem içime doğdu sen benim oyanamdığımı nerden biliyosun çok bilmiş arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 14 Haziran 2008; 13:11:25 >

• ben dün istanbul'da gördüm kutusu filanda süperdi(siyah)
    içimi çektim ayrıldım ordan.
    teknosa'da gördüm.
  • Biraz önce oyunu almak için electroworld e gittim. Oyun yokmuş,gelmemiş..

Oyun olmadığı gibi, oyunlarda indirim de yok.. güyya tüm oyunlar 139ytl idi... koymuşlar oraya 2-3 tane kıytırık oyun, bunlar indirimli diyor bide

Üçkağıçı electroworld

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsemo -- 14 Haziran 2008; 16:34:28 >
  • Bursa'da sorun yok heryerde var. Tabi özel versiyonu hariç.
  • Slmlar arkadaslar Limited Edition almak isteyen arkadaslar icin Oyun su anda 2 adet Bakirkoy Capacity TechnoCenterda var.Sadece 2 adet kalmis belirteyim.Ben normal versionu aldim 140 ytl ye.normal kalmadi ssanirim sonuncuyu ben aldim.iyi calismalar...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.