Şimdi Ara

Metin 2 UK SOL serveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9-10 senedir UK serverindeyim 105 level wep suram var . Hile kullanmayacak , karakterli , dürüst kişileri bekleriz. Oyuna gelene para vs yardım etmiyorum sebebide adam 2 gün sonra bırakabiliyor sonuç vermiş olduğum emek boşa .. O yüzden gereksiz yere yok m ver yok kas olayı olmasın , 25-30 a kasamayan adam hiçbirşey yapamaz kusura bakmasın zaten millet pvp serverlerde aliştiğindan zor geliyor global serverlerde kasması
    Gelenlere şimdiden hayirli olsun.
    fb.com/kuzdere92

Seekerr 105 Level Jinno.

• quote:

Orijinalden alıntı: justmark

9-10 senedir UK serverindeyim 105 level wep suram var . Hile kullanmayacak , karakterli , dürüst kişileri bekleriz. Oyuna gelene para vs yardım etmiyorum sebebide adam 2 gün sonra bırakabiliyor sonuç vermiş olduğum emek boşa .. O yüzden gereksiz yere yok m ver yok kas olayı olmasın , 25-30 a kasamayan adam hiçbirşey yapamaz kusura bakmasın zaten millet pvp serverlerde aliştiğindan zor geliyor global serverlerde kasması
    Gelenlere şimdiden hayirli olsun.
    fb.com/kuzdere92

Seekerr 105 Level Jinno.

iniyor şuanda gelicem bakalım
  • Emir sen misin dostum? Naptın çarı maviye mi geçirdin? Şaka bi yana. UK'de sadece Emir'i biliyorum. Başladığım ilk günlerde yardımcı olmuştu bayagı da oynamıştım. Sonra oyundaki yenilikler ve beraber oynayacak insan bulamayınca bırakmıştım UK'yi. En son hatırladığım Noel eventi vardı 2015'te ondan bayağı Soul Stone falan elde etmiştim. Yine arkasından Moonlight eventi vardı, ondan da bayağı yararlanmıştım. Sonra hasılatları arkadaşa verip oyunu bıraktıydım.
    Nasıl gidiyor Sol'de hayat nasıl? Ne gibi yardım edebiliyorsunuz? Daha çok düşük seviye karakter oynarım ben. Loncanıza vs. girebilir miyim?(55-75 arası)
  • indiriyorum bakalım :)
  • Tabikide girebilirsiniz hocam , Emir kırmızıda ben mavideyim hocam . Emir ile pek işim olmaz :) biraz egoist ister istemez gücü vs seven birisi Capii (mehmet) vardı onun gibi oda bi zaman sonra yalnız kaldı ...ve bende egosuyla oynayan kişilerin yanında olmam sırf güç için değil benim için oyundaki ortam muhabbet önemli , şuanda ben TURKIYE Guildindeyim belirli bir arkadaşlığımız çevremiz var zaten TURKIYE guildindeki bireylerin yaşları 55-45-43-42-41-38-37-33--37-24-27-23-20... diye gidiyor hocam gerçek hayatta görüşüp beraber yemek yemiş muhabbet etmiş yeri gelince derdi olanla sohbet edip güzel bir ortam sağladık tabi şuanda giremiyorlar işleri dolayısıyla , ama ararız konuşuruz ara ara sağolsunlar ... Birde ramazan filan girdi araya tatile gideni vs.. ekip öyle sağlamca toplanamadı yeniden haliyle Raidcall odasında konuşuyorduk Emirler yokken bizler oynuyorduk yahu. Ben 1. Server Corumda oynuyorum hatta serverin ismi corum da degildi önceden :) Bayağı eskiyiz yani. 1Number 98 - Seekerr 105 -isyan 90 benim charlarım , oyunu oyun yapan ortamdır hocam ekibe tabi her geleni almıyoruz orasıda ayrı mesele ilk kişileri tanımak amaçlı 90 level altlarını JrTurkiye diye ufak çaplı guild kurduk hem küçük level türkler birbirini tanısın vs diye. Zaten loncaların belirli üye sayısı oluyor herkesi alsak bırakanı vs oluyor . Her türlüsü oluyor tanımak etmek şart oyunda herkesi. Adam giriyor pm atıyor " hacı hile var indir sende ne uğraşıyorsun :)) " bunu deyince adam zaten uzaklaşıyorum o adamdan zaten oda 1-2 haftaya kalmadan ban yiyip oturuyor sonuç boşa zaman kaybı...

• justmark kullanıcısına yanıt
    Başladım hocam tekrar UK'ye , hadi bakalım hayırlısı.
  • Bende baslamak isterim ancak neden TR varken UK oynuyorsunuz hocam? Sadece çok merâk ettiğim bir konu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelenler için nick Seekerr ( 105 level Sura ) hocam ,
    Hocam öncelikle olarak bir oyunun Türkçesi oynanmaz :))) yaş aralığı zaten belli ülkemizde konuşulan meseleler ana bacı küfürler vs. bunlar gerçekten can sıkıcı etnik kökene küfürmü dersin siyaset dini mesele vs herşeye küfürmü dersin hepsi var. Ben UK da 55 level iken TR daha çıkmamişti bir ekip gelip oyunda çeviriliecek yerleri bildiriyorlardı Gameforge a hataları vs. O ekip işte oyunu çıkardılar bi zaman sonra hocam 55-60 arası TR ye bakıp oynim dedim de , hile mi dersiniz küfürmü dersiniz dini inançlara küfürlermi ... Grup attim adama düşük level adam kasayım dedim küfür ediyor hile açmiş önümdeki yang ı topluyor . Her oyunda öyle hocam LOL mesela ben şunu anladım bir oyun oynucaksan Türkçe Dil seçeneği olan oyunları oynamıcaksın ne yazıkki ....
    Birde işin diğer boyutu gameforge un TR ye ilgisi filan az ; bence para yatağı olarak görüyor TR serverini ... Bi sürü server var hile desen boy boy var... Eee oyuncularda bitiyor aslında oyunun ortamı oyunun güzel olmasıda . Oyuncu sahip çıkacak video çekip atacak tabi GM de belirli yerlerde bekleyip banlamalı orası ayrıda.. Mesela orada başlayacaktım hocam Ruh taşı 1 kkk olurmu ya Allah aşkına... Oyun parası satişi artik normaldi o siralar... 10-15 servere bakmak mı yoksa 1 servere bakmak mı kolaydır tabikide 1 tanesi.. Zaten çoğu şey ilk uk ya gelir sonrası tr ye gelir. Gerek oyuncu kitlesi filan olsun bence çok çok iyi uk nın tek tük oyuncu kaybetsede 3 sw di 3 serverin birleşmesini istemeyenlerde oldu isteyenlerde oldu. Oyuna 120 level getirilicek bakalim oda ne zamana gelir bilinmez yeni mapda gelecek denildi 105-120 aralığı onuda bekliyorum.

• Sabah ilk iş indiriyorum dediginiz gibi bir ortam varsa. Türk gibi para tuzağı mı yoksa 5 kuruş yatırmadan 75 80 olunabilir mi? Ortalama vakit harcayarak işin ustası(ego değil artık 8 senedir oynuyorum sanırım, zaten çıkalı o kadar olmuştur) kaç ayda nereye gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapılabilir hocam ama işi bilmek ve nerede ne zaman hangi levelde ne yaparımı bilmek ve öğrenmek gerekir hocam. Birincisi para kasmak isteyen kişi pazarcilik yapmalı düşünmeli yani bunu alsam satarmiyim para edermi vs diye... Ama TR de çok zaman geçirdiyseniz tekrar uk da başlamak zorunuza gidebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.