Şimdi Ara

MEZUNUM YARDIM EDİİİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 47k ile mezuna kaldım. 11 ve 12'de beşiktaş feme gittim. İki senede de f2'deydim. Fazla çalışmadım, imkanları değerlendiremedim.

Bu sene yine femle görüşmeye gittik. 15 kişilik tıp sınıfına alacaklarını söylediler. Yurtta kalmak istiyorum onda da yardımcı olacaklar. Fiyatta da indirim yaptılar 3000 tl dediler. Ön kayıt oldum. Kesin kararımı verince kaydı yenileyecekler. Sizce gitmeli miyim?

Feme gitmezsem fen bilimlerine gideceğim. Daha pahalı ve yeni olduğumdan indirim de yok. İyi sınıfa girme garantim de yok. Sizce ne yapmalıyım? Fem mi fen bilimleri mi?

• uppp
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 11. ve 12. sınıfta feme gittim. mezuna kaldım femdeki hocam eğer kaydolursam aynı senin gibi 15 kişilik m1 sınıfına alıcağını söyleydi. Ailem feme gitmemi istemiyor ikna edemedim o yüzden fen bilimlerine gidicem galiba
  • feme git
    çünkü nasıl çalıştıklarını biliyosun başka dershaneye gidip adapte olma sorunu yaşamazsın
  • zaten iyi sınıfa girmişsin başka düşünme bile bence
  • Feme gidip devlet düşmanı VATAN HAİNİ fettoş babaya para kazandırmayın !!!!!!!!!!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47k'ya mezuna kalmak... napacaksın gir benim gibi oku gitsin belgeni aldıktan sonra heryerde iş var
  • Mezunda m1 o kadar kolay mi arkadaslar ben fem ozele kaydoldum sinif belirleme sinavinda 95 net yaptim sanirim normal femin m1 sinifinda oluyordum ilk netlere gore. (daha dusuk netlerle m1e giren arkadaslarim var )
    M1 sinifinda ozel dersler filan oluyor mu biri aydinlatirsa iyi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kessy -- 6 Ağustos 2014; 22:56:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.