Şimdi Ara

Mezunum ygsyi bitiremedim Siz nerdesiniz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaslar.bu sene mezuna kaldim. Yazin yattim. Suan ygs daha bitmedi. Paniklemeli miyim? Matin yarisi kaldi fizigin yarisi ve geonun yarisi kaldi. Sosyali ellemedim ve dil bilgisi duruyor. Bunlari bitiren arkadaslarim var ve acaba cok mu gerideyim diye endiseleniyorum...mat netin bu yil 27 oldu en son. Gecen sene 46 bin mf3 le kaldim .

Tum emek sarfeden arkadaslara simdiden basarilar diliyorum. Hepinize kolay gelsin arkadaslar. 12ler sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz.

• Yetişir bence sıkıntı yapma hızlı bitirdim diyenlere de pek şey yapma bence sindirerek gitmek daha iyi
  • panikle boşuna mezuna kalmışsın
  • Niye bosuna kalayim kardesim hayallerim var
  • panikleyecek bir şey yok bende sadece ygs mat bitti ve geoda çokgen üçgen daire bitti yarın biyo başlıyorum ve ağustostan beri çalışıyorum, bitirdim diyen adam ya lysden sonra dinlenmeden devam etmiştir yada üstünkörü bitiriyordur, çünkü ağustosta başlayıp günde 10 saat çalışmıyorsan 3 ayda ygs bitmez. ygs matın problem hariç kısmı 1 ay problemler 1 ay permütasyon vs 1 ay alıyor zaten eğer günde 3 saat mat bakarsan, geoda da her konu başlığı 1 ay alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HadisSever -- 2 Kasım 2016; 19:51:20 >
  • Hocam haklisin. Yaz zaten iki ay sayilir haziranin sonuna kadar lys oyaladi zaten. Sonra calismak da pek mumkun olmadi
  • Zor biraz kardeşim bence seneye de mezun kalmayı gözden geçir
  • Matta problemlerdeyim
    Geoda dörtgenlerde
    Fizikte sözeller, kaldırma kuvveti, basınç, ve optiğin bir kısmı bitti,
    Kimya bitti,
    Biyolojide sistemler,protein sentezi ve solunum kaldı

Tarih okyanus konu anlatımlıyı bitirdim deneme çözüyorum
    Coğrafya 1-2 konu bitti
    Felsefe 1-2 konu bitti
    Din ve Türkçe duruyor.

Ama hepsini 2-3 kitaptan götürüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratYakinFanboi -- 2 Kasım 2016; 20:41:46 >
  • Mezunum 140k dan hedef 45k
    Mat= Son eklenen konular bitti + oran-orantiya kadar bitti.
    Geo= Üçgenler.
    Fizik= Optige kadar bitti
    Kimya= Bugün Başladım(Geçen sene full)
    Biyoloji= Bugün Başladım.
  • Al moralin düzelsin. Ygs 6k'dan mezuna kaldım. Fizikte 4-5 konu bitti. Matematik 3-4 konu bitti. Gerisi duruyor. Sıralama iyi diye konularıda biliyorum diye düşünme her konuda eksiğim var. Bugün ygs olsa 50k'ya giremem.
  • önemli olan adam gibi bitirmek daha vaktin var ama bu saatten sonra boşlamak olmaz kardeşim tempolu şekilde çalışırsan yaparsın öyle ben bitirdim diyenlere bakma çok bitirdim diyip sınavda patlayan gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairaction -- 2 Kasım 2016; 20:43:12 >
  • Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt
    Hedef kac k hocam
  • Mezunsun, onumuzde 4 ay var, konulari biliyorsun, gunde 10 saate, 2 kez turlarsin bile ygs'ye kadar.
  • Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt
    Kardesim ne istiyorsun merak ettim? Helal olsun boyle cesaret gormedim. Temponu arttir da bu sene ilk 500desin insallah. Emeklerine yazik etme asil derslere kardesim
  • fairaction F kullanıcısına yanıt
    Sagol kardo. Ben de kaliteli kitaplardan cozeyim cok soru goreyim diye ugrasiyorum. Yoksa bi kitaptan cozup biti deyip de gecebilirim ama hedef buyuk :)
  • benimde az kaldı ygs ama ygs lys ortak götürüyorum yoksa ygs 3 kere bitmişti
  • Aynen ben de ortak gidiyorum
  • kemosole kullanıcısına yanıt
    Boun iktisat okumak istiyorum ama bilkent ee için çalışıyorum
  • Gayet normal bendede biyo bitti gibi matten eksiğim yok ama soru bankası bitmedi hala fizikten palmede baya ilerledim ama palme sayılmaz herhalde çok dandik. Kimya bu hafta başlayıp bitircem. Geoda da hayırlısı
  • Bak ben fiziğe yeni başladım ama denemelerde netlerim nasıl dersen yüksek.
    Yani mezun olunca sıfır gibi başlıyor ve hızlıca bitiriyorsun.Mesela Mat halen soru bankasından soru çözüyorum ama deneme de yine netlerim yüksek ama çalışıyorum yine de.
    Türkçem iyidir .
    Sosyale yeni başlayacağım.Biyoloji de birkaç konum var daha .
    Geometri de üçgen sonuna geldim. Ama geometriye güzel çalışıyorum çünkü ygsden sonra bir daha uğraşmak istemiyorum o yüzden yavaş gidiyorum geo da.Kimya bitti.
    Lys kimya+mat yardırıyorum haftasonları ekstra olarak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.