Şimdi Ara

MF-15 bin / Gitmek mi daha zor kalmak mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
5.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "aptallık" derken? pardon hocam ama tamamen kendi hayatımı ilgilendiren bir konu hakkında verdiğim konu üzerinden neden bu kadar sinirlendiniz acaba :D "aptallık" falan :D üslubunuzun farkına varın
  • navi markelof N kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, bence 3. seneye kalmayarak iyi yapmışsınız
    neresi geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AfroThePro123 A kullanıcısına yanıt
    estağfurullah hocam 83kdan duymamak falan nasıl laf öyle :') iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, inşallah alnımın akıyla çıkarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celljohn -- 11 Eylül 2020; 22:21:18 >
  • yaaa çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, çok mutlu etti bunları okumak

• tm 6747 yerleştirme sonucum benim de :D
  • celljohn kullanıcısına yanıt
    Düzce dıp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15k dan tıp için mezuna kalmak saçma. Tıpta kaderi tus belirliyor. Zaten birkaç okul hariç eğitim yaklaşık olarak aynı. OKul 6 yıl zaten. Boşa zaman kaybı olmuş mezuna kalmak. Mezuna kalmayıp o bir yılda tus çalışmak çok daha mantıklı olurmuş.
  • IockedIamora1642 kullanıcısına yanıt
    700'e hocam.
  • Redding11 R kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam,sizden özür dilerim ama bu tür konularda kibarca anlatmak işe yaramıyor maalesef.En azından yaptığı yanlışın farkına varması için biraz sert bir üslup kullandım.

Sinirli falan değilim ki,size de aptal demiyorum.Sadece aldığınız karar aptalca bir karardı.Bu saatten sonra bunu değiştiremeyiz zaten ama ileride böyle bir ikilemde kalan birisi olursa diye yazdım.Tekrarlıyorum sizin kalbinizi kırmak için yazmadım ama aldığınız kararın ne kadar mantıksız olduğunu size söylemek ve böylece ileride birisi "aptalca" bir karar alacaksa vazgeçsin diye yazdım.Sizin için yapılacak tek şey çalışmak,umarım istediğiniz yeri kazanırsınız ama gittiğiniz zaman neden böyle söylediğimi anlayacaksınız.

hocam damdan düşenin halini damdan düşen anlıyormuş gerçekten de :D ben de hayatım boyunca "keşke" ve "acaba?" ile başlayan cümlelerle kafamın yorulmasını istemeyerek girdim bu yola.

hedefe ulaşma konusunda da katılıyorum size, umarım başarırız

sizin hedef nereydi bu arada?

• melihceliktas kullanıcısına yanıt
    ahahahahaha harika ya :D forum süper bir yer oluyo bazen

• thr0xy T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam nereye yerleştiniz?
  • esatfx kullanıcısına yanıt
    hocam bu araya kaynamış biraz kusura bakmayın :)

tyt çalışacağım, evet, örneğin sınava optik bilmeden girmiştim onu filan öğrensem fena olmaz diyorum :D

ama büyük ihtimalle ayt ağırlıklı çalışacağım, ondan yediğim darbe çok oturdu içime. tytyi de artık denemelerle filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celljohn -- 11 Eylül 2020; 23:32:36 >
    ODTÜ,İTÜ veya Bilkent'te bilgisayar mühendisliği istiyorum hocam.

• Hocam kararınız hayırlı olur inşallah, umarım daha iyisini yaparsınız.
    Yerinde olsam tıp yazar giderdim diyecektim ama şimdi bu senenin taban sıralamalarına biraz göz attım.
    Cidden 5dklık bir gözlemde benim de içime sinmedi.
    Ne bileyim eğer karamanda yaşıyosan karaman tıp ı yazman mantıklı olur yani şehrinde kalman, ama şehrin tutmuyosa kalkıp dışarı gitmeye gerek yok.

bilkent bilgisayar çok yakışır hocam :D başarılar şimdiden, 10 ay sonra buluşalım yine bu konunun altında

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.