Şimdi Ara

MF 3 ilk 9 bin olur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grampie

quote:

Orijinalden alıntı: hazal_hsgl

quote:

Orijinalden alıntı: imenevero

ilk 9bin zor.tahminen 12-13 bin olur.çünkü lys-1 istatistikleri zorladı resmen
    zaten sağlık ocağında salya,sümük gelenlere ateş düşürücü şurup yazmaktan fazlasını istiyorsan ilk 7000-7500'den alan tıplarda oku
    +7500 ise en kral yerde diş hekimliği forever

daha demin trakya tıp olur mu diyen arkadaştan 2 puan eksiğim var ona kesin olursun demişsin bana da 13 bin olursun diyorsun 512 ediyor puanım onunki 514 etti

Bende de 511 var tıp olur mu diyorum belki trakya tıp 514 kesin :S yorumlar biraz garip sanki..

Adam puan falan hesaplamamıştırki kafalarına göre yorum yapıyolar

• quote:

quote:

quote:

quote:

zaten sağlık ocağında salya,sümük gelenlere ateş düşürücü şurup yazmaktan fazlasını istiyorsan ilk 7000-7500'den alan tıplarda oku

daha demin trakya tıp olur mu diyen arkadaştan 2 puan eksiğim var ona kesin olursun demişsin bana da 13 bin olursun diyorsun 512 ediyor puanım onunki 514 etti

Bende de 511 var tıp olur mu diyorum belki trakya tıp 514 kesin :S yorumlar biraz garip sanki..

bence arkadaşa trakya senin ilk 9 bin olur da önemli olan sapma olmaması,tutki bir bioloji sorusu fazla yanlıs cıktı hersey iptal olabiliyor,puanı tam kestirmekte gerçekten zor.keşke sınırda kalmak yerine 520 falan gelseydi insan biraz daha rahat olurdu:D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bence arkadaşa trakya senin ilk 9 bin olur da önemli olan sapma olmaması,tutki bir bioloji sorusu fazla yanlıs cıktı hersey iptal olabiliyor,puanı tam kestirmekte gerçekten zor.keşke sınırda kalmak yerine 520 falan gelseydi insan biraz daha rahat olurdu:D

öyle birşey olacağını sanmıyorum hepsini hatırlarım ben sınavdan çıktıktan sonra ygsde de birebir tutturdum

• haklısın puanı yanlış hesaplamışım.ben tekrar kendi sihirbazımda hesapladım arada 2,33 puan fark var.
    yığışım aralığında olduğu için 2,33 puanla çok çok fazla kişi oynar.nitekim geçen yıl 0,3 puanla 800 küsür kişi oynadı yığışım aralığında
    yine de senin 10bin altı olur diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imenevero -- 5 Temmuz 2011; 1:27:39 >
  • quote:

haklısın puanı yanlış hesaplamışım.ben tekrar kendi sihirbazımda hesapladım arada 2,33 puan fark var.
    yığışım aralığında olduğu için 2,33 puanla çok çok fazla kişi oynar.nitekim geçen yıl 0,3 puanla 800 küsür kişi oynadı yığışım aralığında

ya bende ygs de 5600düm lys mat 43 4y ge0 28 2y fzk 25 4y kmya 27 3y bio 28 1y 520 falan hesapladım tıp istyrm aydın falan olr mu edirne tekirdağ zongldk balkesr da yazaym diyorm fikri olan yardım edebilr mi 520 puan 7600 sıralama ile aldı aydın acaba olur mu benim düşcek falan puanlar diolar kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: nadyaaa

quote:

haklısın puanı yanlış hesaplamışım.ben tekrar kendi sihirbazımda hesapladım arada 2,33 puan fark var.

ya bende ygs de 5600düm lys mat 43 4y ge0 28 2y fzk 25 4y kmya 27 3y bio 28 1y 520 falan hesapladım tıp istyrm aydın falan olr mu edirne tekirdağ zongldk balkesr da yazaym diyorm fikri olan yardım edebilr mi 520 puan 7600 sıralama ile aldı aydın acaba olur mu benim düşcek falan puanlar diolar kafam karıştı

sen gerçekten gerizekalısın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nadyaaa

quote:

sen gerçekten gerizekalısın

ne biçim konuşuyorsun ?? saçmalamayı kes yardımcı olacaksan konuş olmayacaksan çeneni kapat!

• arkadaşım 10 yere aynı koru,girersiniz işte rahat olun.
  • Endişeni anlıyorum. Keşke ygs sıralaman biraz ileri ve lys biyoloji netin biraz yüksek olsaydı, o zaman konuşmak daha rahat olurdu. Netlerine bakarak imkansız asla denemez. Zorladığın konusunda hemfikirim. İnşallah 10bin hattının ilerisine düşersin kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZnZgr

Endişeni anlıyorum. Keşke ygs sıralaman biraz ileri ve lys biyoloji netin biraz yüksek olsaydı, o zaman konuşmak daha rahat olurdu. Netlerine bakarak imkansız asla denemez. Zorladığın konusunda hemfikirim. İnşallah 10bin hattının ilerisine düşersin kardeşim.

inşallah arkadaşm
  • mf3 puanında ygs mat ve fen katsayıları eşittir(1.1)
    senin dediğin ygs2 puanında olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Ygs Fen netin yüksekse mf3 te ilk 10 bin olur.
    Ygs Mat netin yüksekse mf4 te ilk 10 bin olur.

...
  • Yorum yapıcak birileri daha var mı acabaaa
  • ygs netlerini söyler misin
  • Ya arkadaşlarım falan hepsi 510-520 aralığında ve hepsi tıp istiyor neredeyse.İnşallah hepinizin gönlünce olur.Bence girersin gibime geliyor.Eskişehirden sonraki tıplar 3 puan civarı düşecek bence.Tabi bir iki gün kaldı yorum yapmanın bir gereği de yok gerçi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_z

ygs netlerini söyler misin

türkçe 35 mat 36.75 fen 31.5 sosyal 27.5
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckrap

Ya arkadaşlarım falan hepsi 510-520 aralığında ve hepsi tıp istiyor neredeyse.İnşallah hepinizin gönlünce olur.Bence girersin gibime geliyor.Eskişehirden sonraki tıplar 3 puan civarı düşecek bence.Tabi bir iki gün kaldı yorum yapmanın bir gereği de yok gerçi :)

kütahya veya tekirdağ olursa çok iyi olucak aslında ikisi de 9binle kapatmş çok krtiğim dimi ne dersin
  • mf3 puanın 511 civarı
    geçen sene 9002. 516,701 almış, ama sorular geçen seneye göre daha belirleyiciydi
    9bin 10 bin arasında olabirsin.
  • Kontenjan artışı var ama talebin ne kadar artacağını kestirmek zor.Eğer türkiye genelininde çevremdeki gibiyse girersin 9 bine.
  • teşekkürler arkadaşlar ygsde yaklaşık 5 puanlık bi düşüş oldu ygs 1 ve 2 de bu da toplamda 5 * 0.4 ten 2 puanlık bir düşüş yaratır. inş 3 puanlık düşüş de lysden olur da 9bin civarı olurum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.