Şimdi Ara

mf4 düşer diyenler neyin kafasinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mf3 neyse de mf4 nereye dusuyor? yukselecek biraz aci ama gercek bu.

ben de mf4 um isime gelir dusmesi ama gercekci olun biraz. onemli 3 dersten sadece fizigin daha zor olmasiyla dusus beklemek yanlis olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nasıl bir kompleks yapmışsın ki senin düşündüğünün tersini düşünenleri pis göstermek için böyle bir konu açmışsın.Lanet olsun türk insanındaki bu nefret sevgisine
  • matematikte bütün soruları gördü herkes yani?
  • bengeldim2946 B kullanıcısına yanıt
    ygs de bu sene elde ettiğimiz sıralamalar geçen seneye göre yaklaşık 1500-2000 kişi daha ileride.Ayrıca fizik geçen seneden daha zordu.Kimya biyoloji 2 sini toplasan geçen seneyle kıyaslasan 1,2 puan farkı da bu yaratır.Lys 1 biraz daha kolaydı.Sonuç olarak yükselme olması mümkün değil pek.Ygsde zaten 2 bin kişi yaklaşık olarak düşmüş.Lys miz 2010 gibi olsaydı anca toplarlayıp lys puanlarında artışa neden olurdu bence.
  • boyle insanlarin kafasini duvara surtup alev cikartican
    ygs de herkes cok kolay dedi gorduk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 yorum her seyi ozetliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi kere ygs ve lys-2 geçen yıla göre daha zordu.sadece lys-1 biraz daha kolay diye düşmeyeceğini sanmam. üstelik lys-1 de çok kolay değildi biraz daha kolaydı
  • valla arkadaşlar kızmayın ama mf4 5 10 puan civarı yükselecek gibi geliyor.sonuçta mf4 için matematik çok belirleyici ve geçen seneye göre kısmen kolaydı.
    geometri ise daha kolay geldi bana.
  • siz dalga mi geciyosunuz beyler. 4 puanlik (lysye etkisi 2 falan) ygs mi kimya biyoloji mi kurtaracak mat geoyu. hadi matematigi anlayabiliyirum uzundu ama geometride 25 30 arasi yapan sayisi gecen seneye orabla bariz yuksek olacak. 35 mat yapip 5kya giren vardi gecen sene simdi acik soyleyin 35 matla tutunulabilir mi 5kda? o da 38 40 civarina cikar. fizik yukselisi biraz onler o kadar.

iyimser olmak var bi de saf olmak var ikincisi olmayin sonra uzuleb siz olursunuz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=93679604
  • burdaki arkadaşlar mf3 tahmini yapmış mf4 için böyle bir başlık var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gutartigen

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=93679604

mf3 icin evet. fenden bahsediyorduk orada. lys2nin zor oldugunu reddetmiyorum.

• Helal valla. Bu fen sınavına zor diyip matematik için kolay diyorsun.
  • 2013le kiyaslarsak lys 1 gayet kolay. azicik gercekci ol görürsün sen de.

Ben geçen seneye göre zor demedim. Soruları çok zor değil ama çoğu kişi soruların hepsini göremedi.
  • Ygsden çıktığımızdada herkes böyle demişti sıralamaları gördük geçen sene 367puan 67bin şimdi 58 bin Bi kere ygsye bağlı bile duşuş olur mf4de ben lysye bende kolay diyorum ama düşüş olacaktır yine goruceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltimatoM66

Ygsden çıktığımızdada herkes böyle demişti sıralamaları gördük geçen sene 367puan 67bin şimdi 58 bin Bi kere ygsye bağlı bile duşuş olur mf4de ben lysye bende kolay diyorum ama düşüş olacaktır yine goruceksiniz

Ben de boyle dusunuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.