Şimdi Ara

MF4 sıralama 34406 Tercihler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2.tercih gazi bilg. müh. 29000
    3.tercih Gazi inşaat 34000
    4.tercih Gazi makina 35000
    5.tercih Yıld. Beyazıt Bilg. 35900
    6.tercih Gazi Makina İÖ 41800

tercihlerim böyle amacım inşaatın gelmesi ne olabilir sadece tahmin

• korkmayın cevap atanın adresini bulup evini molotoflamıyorum. Sadece tahmin yürüteceksiniz
  • 3 bence rahat gelir gibi. 2. tercihinin de gelme ihtimali var. Geçen sene o civardaki bilgisayarlar epey düşüş yaşamıştı, bu sene de olabilir; belki olur da sınırdan girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

3 bence rahat gelir gibi. 2. tercihinin de gelme ihtimali var. Geçen sene o civardaki bilgisayarlar epey düşüş yaşamıştı, bu sene de olabilir; belki olur da sınırdan girebilirsin.

hedefim 3 ün gelmesi ama 2010 da 33700 müş 2011 de 34000 olmuş yani 300 kişi atmış sadece bu beni korkuttu açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: expotion101

quote:

3 bence rahat gelir gibi. 2. tercihinin de gelme ihtimali var. Geçen sene o civardaki bilgisayarlar epey düşüş yaşamıştı, bu sene de olabilir; belki olur da sınırdan girebilirsin.

hedefim 3 ün gelmesi ama 2010 da 33700 müş 2011 de 34000 olmuş yani 300 kişi atmış sadece bu beni korkuttu açıkçası

Vallahi her şey ihtimal üzerine kurulu. Arz-talep ilişkisine dayalı tamamen. Geçen sene İTÜ Uzay Müh. tam hatırlamıyorum ama sanırsam 27klardan 21klara felan gelmişti. Yani aksi de yaşanabiliyor. Kesin bir şey söylenemez; ama yine de ben geleceğini düşünüyorum bu sefer.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: expotion101

quote:

Vallahi her şey ihtimal üzerine kurulu. Arz-talep ilişkisine dayalı tamamen. Geçen sene İTÜ Uzay Müh. tam hatırlamıyorum ama sanırsam 27klardan 21klara felan gelmişti. Yani aksi de yaşanabiliyor. Kesin bir şey söylenemez; ama yine de ben geleceğini düşünüyorum bu sefer.

inşallah hocam benim de temennim çok büyük süprizlerin olmaması

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.