Şimdi Ara

Mf4 Tercihlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu son olayıda işin içine katıp yardımcı olabilir misiniz neresi gelebilir kesin olarak?
    Düzenleme: ahah sıralamayı unutmuşum. :D
    108k mf4
    Sayfanın hepside çıkmamış. Son 2 sırada:
    107410542 MERSİN ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği 4 40 MF-4 151000 - 321.377 31
    107730076 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İÖ) 4 95 MF-4 169000 - 310.093 24
     Mf4 Tercihlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Langdon -- 23 Temmuz 2012; 15:51:36 >

• Yardım edebilecek kimse yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Langdon

Yardım edebilecek kimse yok mu?
    Bence 2. sıradaki gelir rahat hemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

Teşekkürler hocam umarım bilgisayar müh. istiyorum üniv. bunlardan biri işte. şu kayma olacak falan deniyor ondan biraz geniş tuttum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

Teşekkürler hocam umarım bilgisayar müh. istiyorum üniv. bunlardan biri işte. şu kayma olacak falan deniyor ondan biraz geniş tuttum.

Alıntıları Göster
    2. veya 3. tercihin gelebilir

• Güncellemee.
    quote:

Orijinalden alıntı: ` memet

Umarım hocam. :)
  • quote:

Güncellemee.
    quote:

Orijinalden alıntı: ` memet

Umarım hocam. :)

Alıntıları Göster
    Güncel.
  • quote:

Güncel.

Alıntıları Göster
    2-3 bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Mühendis

2-3 bence de.

Alıntıları Göster
    2. tercih için birşey diyemem, fakat 3. tercihin gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Mühendis

2-3 bence de.

Alıntıları Göster
    peki 2. tercih mi daha mantıklı 3. mü?
    Karabük hakkında iyi şeyler duymadım ama ingilizce.
  • quote:

Karabük hakkında benimde fikrim yok ama gelişmekte olan kaliteli bir üniversite olduğunu duydum. Dumlupınar (bana göre) Karabükten iyidir. Fakat dumlupınar ikinci öğretim olarak seçmişsiniz. Tercih size kalmış.

Karabük Birinci Öğretim mi? Yoksa dumlupınar ikinci öğretim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

quote:

Karabük hakkında benimde fikrim yok ama gelişmekte olan kaliteli bir üniversite olduğunu duydum. Dumlupınar (bana göre) Karabükten iyidir. Fakat dumlupınar ikinci öğretim olarak seçmişsiniz. Tercih size kalmış.

Karabük Birinci Öğretim mi? Yoksa dumlupınar ikinci öğretim mi?

Aklımı karıştıran nokta bu işte. Birinci öğretim olsa direk dumlupınar yazardım. Bu taslak zaten. Yarın tercih yapacam. Yarına kadar karar vermem gerekiyor.

• quote:

Aklımı karıştıran nokta bu işte. Birinci öğretim olsa direk dumlupınar yazardım. Bu taslak zaten. Yarın tercih yapacam. Yarına kadar karar vermem gerekiyor.

Hocam tamamiyle karar sizin. Akşam okula gidebilirseniz (akşam dediğim saat 16:00-22:00 arası) Dumlupınarı başa alın derim.
  • quote:

quote:

Hocam tamamiyle karar sizin. Akşam okula gidebilirseniz (akşam dediğim saat 16:00-22:00 arası) Dumlupınarı başa alın derim.

Aslında benim işime gelir sabah uyurum. :D
    Ama ingilizce konusu aklımı karıştırıyor. Karabük' te ingilizce okuyacam üniv.de Dumlupınar' da kendim kursa gitmek zorundayım.

• quote:

quote:

quote:

Aslında benim işime gelir sabah uyurum. :D
    Ama ingilizce konusu aklımı karıştırıyor. Karabük' te ingilizce okuyacam üniv.de Dumlupınar' da kendim kursa gitmek zorundayım.

Alıntıları Göster
    Karabük her bölümde 1 sene ing hazırlıgı dayıyan bir üniversite. Ve yasam şartları parasal yönden ağırmış. Bende orayı istiyorum ama yapcak bisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

Karabük her bölümde 1 sene ing hazırlıgı dayıyan bir üniversite. Ve yasam şartları parasal yönden ağırmış. Bende orayı istiyorum ama yapcak bisi yok

Peki sen ne yapacaksın hocam?
    Karabük mü başka bir yer mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

Peki sen ne yapacaksın hocam?
    Karabük mü başka bir yer mi?

Alıntıları Göster
    Meslekden gidriyorum önce sakarsa süleyman v.s sonra karabük. Yapcak bişi yok. Okumaya gitcez sonuçta bazı şeyleri göze almak lazım

• quote:

aklın varsa karabük e gitme. üni yaşamı kötü ve üni çevresi çok boktan. ayrıca kayıt sırasında 900 tl gibi bir meblağ istiyorlarmış lab parası olarak. giden 2 -3 arkadaş anlatıyordu. aklında bulunsun hiç iyi şeyler duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

aklın varsa karabük e gitme. üni yaşamı kötü ve üni çevresi çok boktan. ayrıca kayıt sırasında 900 tl gibi bir meblağ istiyorlarmış lab parası olarak. giden 2 -3 arkadaş anlatıyordu. aklında bulunsun hiç iyi şeyler duymadım.

Abartmışlar ama. Biraz araştırayım o zaman. Bugün tercih yapacam kaldırabilirim listeden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

Abartmışlar ama. Biraz araştırayım o zaman. Bugün tercih yapacam kaldırabilirim listeden.

Alıntıları Göster
    Güncel.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.