Şimdi Ara

MGO ONLINE ID KONAMİ firefox deneyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
3.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırsam direkt ps3 üzerinden ID alma olacak pes 2008 de ben girip online oynamak için kurcalarken almıştım
    elinde pes 2008 olan baksın.
  • yani önce bir oyun mu alınacak dışarıdaki muhtelif oyun sitelerinden
  • o siteye bir girebilsem alıcam ıd de bir girebilsem işte rezillik resmen.

konami

• bununla uğraşan harbi varmı ya?bekleyin haziranı ne bu acele ya.beta bide..
  • en azından server lar açılsın bir yolu çıkar bu kadar kasmaya gerek yok.
  • ID.Konami.net undergoing "emergency maintenance work"

As most, if not all of you probably know, Konami's ID site has been crashing and refusing to load since the Metal Gear Online Beta was released worldwide. The site is now undergoing emergency maintenance work today to correct the problem.

yani hiç kasmayın ...

konami

• quote:

Orjinalden alıntı: best marksman

ID.Konami.net undergoing "emergency maintenance work"

As most, if not all of you probably know, Konami's ID site has been crashing and refusing to load since the Metal Gear Online Beta was released worldwide. The site is now undergoing emergency maintenance work today to correct the problem.

yani hiç kasmayın ...

konami

Ben ve koray aldı ama demekki uğraşan kasan alıyor

• bana neden error werıyoooooooooo
  • herkese error veriyor dostum yukardaki sebepten maalesef en kısa zamanda düzeltirler umarım ..........
  • Aynı sayfaya mı giriyoruz ya biz.
    Bende hala açılıyor sayfa
  • Ben daha önceden almıştım. Game id'm mailimde duruyr ama japonca nası yacazam ps3e
  • safya acılıyor ama konami ıd ile ilgili girşlerde hata veriyor zaten konamide bu konuyla ilgili yazı yazmış belki bu yazı hıkayedir sebebide yoğunluğu azaltmak için bir aldatmaca olabilir kim bilir yakında komplo teorileri uretmeye baslıycam hay senin konami
  • Herşey tamam, ancak şifremi unuttum şansa bak, şifre hatırlatmaya giriyorum , An error has occurred. mesajı çıkıyor.Birde sırf bu oyunu oynamak için eve erken geldim.Offff offffffff

An error has occurred.

Due to a period of inactivity, the page has been deleted.
    Please click on the below link to return to the top page.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMiZ -- 18 Nisan 2008; 17:58:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SEMiZ

Herşey tamam, ancak şifremi unuttum şansa bak, şifre hatırlatmaya giriyorum , An error has occurred. mesajı çıkıyor.Birde sırf bu oyunu oynamak için eve erken geldim.Offff offffffff

An error has occurred.

Zaten 21inde başlayacak test
  • quote:

Orjinalden alıntı: OffLineR

quote:

Orjinalden alıntı: SEMiZ

Herşey tamam, ancak şifremi unuttum şansa bak, şifre hatırlatmaya giriyorum , An error has occurred. mesajı çıkıyor.Birde sırf bu oyunu oynamak için eve erken geldim.Offff offffffff

An error has occurred.

Zaten 21inde başlayacak test

Boşubuşuna heyecan yaptım desene olsun ama eve erken gelmem iyi oldu

• Şu anda bağlantı hatası veriyor değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa982

Oyunu UK store dan indirdim. Update etmek için iki seçenek koymuşlar. Birisi direkt serverdan, diğeri ise torrent hesabı kullanıcılardan çekiyoruz. Direkt olanı defalarca denememe rağmen hata verdi. Mecburen torrent hesabına yöneldik. Yaklaşık 4 saatte update edebildi. Gece denedim ama aktif kullanıcı gündüz daha çok olduğu için kalabalık saatlerde yapmak lazım bu işlemi. ortalama 10-15 kişiden indiriyordum. Uploadım da aynı şekilde 8-10 kişiye gönderiyordum. Uploada sınırı da kaldırmıştım çeken çeksin diye. Bencil olmamak gerek değil mi?

Hayır bu kadar saçma bir update tarzını da ilk defa gördük yani. Hem zaten aynı gün veriyorsun. hem oyunu hem update i. bu nasıl iştir konami!!
    şu id alma olayını niye zorlaştırmışlar onu anlamadım bir türlü. Zaten oyunu oynamayalım diye her türlü zorluğu çıkartmış konami. tebrik etmek lazım kendilerini. he bu arada türkiye de olup da, daha sn/100-200kb hız ile update edebilen oldu mu acaba? Merak ettim, normalde torrent programlarından da hızlı indiremiyorum ben de, o yüzden sordum?

MGO ONLINE  ID KONAMİ firefox deneyin

Bende direk indirme, hic calismiyo. Torrent hesabi ise hata veriyo arada bir ve kesiyo downloadi. Kapatip acmak gerekiyo

• entry sayfasındayım şifre falan doldurdum next tuşuna basalı tam 3 dakika olduhala bekliyorum herhalde yine hata verir
  • @Mydonose
    Hatayı buraya yazabilir misin?
  • Error

An error has occurred.

tam şans işi oldu
    şifreleri hatalıı girmişim kullanı adında rakamda olacakmış falan neyse bir daha deneyim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.