Şimdi Ara

MGO ONLINE ID KONAMİ firefox deneyin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
3.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japon sitesinden KONAMI ID almıştım, 2 gün sonra mail geldi bilgileriniz Japonya'da oturduğunuzu doğrulamıyor bu yüzden ID'niz silinecektir diye. Avrupa'dan veya Amerika'dan ID alamıyor muyuz?
  • 1 kac kez denedim bi keresinde terms and agreements kısmına gecti ondan sonra hata verdi
  • sistem iz veri buzi dio yaaaa
  • o diilde azgımdan kotu bısey cıkıcak sımdı yaaa deli olcak error da error ...

koraaaaay banada alırmısııııııııın
  • Bende aldim id yi firefox kullanin beyler.
  • yahu id alırken adres istiyor yaa, türkiye yok orda,yandada farklı bir adres verirseniz kullanamazsınız falan yazıyor id yi..

bu konami cakal, türkiyeden united kingdom üzerinden id alanların id sini siler demedi demeyin...ip numarasından bir ayar cekerse yanarız...cok pis dalarım konamiye ozamani demoyu indir,ardından 10saat update indir ( cıldırttı resmen ), sonra 5 saat id almaya calış ( hala alamadım gece 5-6 gibi denicem artık ) ardındanda yok efendim adresdi cart curt derse varya, nasıl yıkılınırım anlatamam valla...dün geceden beri uyumadım resmen heyecandan, pazartesiye kadarda uyumam herhalde ( yok artık bu gece 2 saat kestiririm )...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hozes

yahu id alırken adres istiyor yaa, türkiye yok orda,yandada farklı bir adres verirseniz kullanamazsınız falan yazıyor id yi..

bu konami cakal, türkiyeden united kingdom üzerinden id alanların id sini siler demedi demeyin...ip numarasından bir ayar cekerse yanarız...cok pis dalarım konamiye ozamani demoyu indir,ardından 10saat update indir ( cıldırttı resmen ), sonra 5 saat id almaya calış ( hala alamadım gece 5-6 gibi denicem artık ) ardındanda yok efendim adresdi cart curt derse varya, nasıl yıkılınırım anlatamam valla...dün geceden beri uyumadım resmen heyecandan, pazartesiye kadarda uyumam herhalde ( yok artık bu gece 2 saat kestiririm )...

Benimki adres farklılığı dolayısıyla silindi zaten...
  • hocam kırma umudumuzu,hani senin ki japon bu uk belki birsey farkeder falan,,...

pazartesiye kadar bir id alıyımda,bir iki dakika oynıyayım ondan sonra silicekse silsin konami...en iyi hemen almamak,pazartesi alsam,onlar silene kadar bir iki dk oynarım mereti ben...
  • quote:

..en iyi hemen almamak,pazartesi alsam,onlar silene kadar bir iki dk oynarım mereti ben...

• quote:

hocam kırma umudumuzu,hani senin ki japon bu uk belki birsey farkeder falan,,...

pazartesiye kadar bir id alıyımda,bir iki dakika oynıyayım ondan sonra silicekse silsin konami...en iyi hemen almamak,pazartesi alsam,onlar silene kadar bir iki dk oynarım mereti ben...

Umut kırmayı ben de sevmem de gerçek bu. Umarım hesaplar farkeder de dediğin çıkar. İki dakika oynamaktan kurtuluruz...
  • Size soyle ing. bi rehber vereyim nasil alindigi hakkinda.Kusura bakmayin cevirmedim uzun suruyor cunku ama az cok yazilanlari anlarsiniz.Isin puf noktasi Firefox

* You need Firefox
    * Goto Tools Add ons, Get Extensions
    * Find the AutoFormer add on and install it and restart the browser
    * gotohttps://id.konami.net and click register (Blue button on the left) - might take a while but keep trying
    * Enter your date of birth and go to edit in Firefox menu and find AutoFormer, click Save all fields - this will now save you entering the DOB again if you need to come back to this stage
    * click next
    * Wait until the terms show before clicking next again
    * fill out the entire form carefully, don't rush you have all the time in the world. Make sure you don't use capitals in username, and make sure game id password is all numbers. Make sure phone number and postcode have no spaces
    * now before clicking next click edit again and AutoFormer>save all fields
    * Click next, it'll probably fail due to time taken to complete the form. Don't worry
    * Start again, this time your DOB should be auto inserted click next to terms, click next to form, click next to confirmation click next and you're done - SIMPLE!!!

• selam.

konami sayfasından register yapmaya çalıştığımda konami ıd ve email adresine not avaliable diyor.lütfen yardım arkadaşlar.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurmer

selam.

konami sayfasından register yapmaya çalıştığımda konami ıd ve email adresine not avaliable diyor.lütfen yardım arkadaşlar.....

id olabilirde , e-mail nasıl kullanımda olur çok saçma .

Konamiye benden alkış .
  • email uzantısı konami.com yani ben ilk kısma istediğim bir şeyi yazabilirmiyim?mesela lonely21@konami.com olurmu? yoksa email adresi gameıd yada konami ıd ile aynımı olcak?
  • i put the boyyyyyyyyyyyyyyyyy anlayan anladı
  • Aldım sonunda!Çok değil 2 günüme mal oldu.
  • aldım ben de sonunda ya firefox sagolsun
  • oh be
  • Alamiyorum kahrolasi ID'yi ya uff.
  • quote:

Orjinalden alıntı: punishersadi

aldım ben de sonunda ya firefox sagolsun

nasıl aldınız yahu ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.