Şimdi Ara

Migrate (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mustafacım karakterin eziği üstünü olmaz iş oyuncuda biter bunu sana yüzlerce kez kanıtladım ama hala kaşınıyosun

ezik mage'im ile devam etcem ben yoluma zaten sana kendimi ispatlamam gerekmiyor di mi mustafa

yoksa gerekiyo mu
  • şu karakterin bir armory linkini versene, bakayım ne alemde :p
  • @ Miex o ben değilim :P ben grim batol'a giderken nickimi değiştirdim o bizim Tuna izbesi tırnağım bile olamaz

link arayan bulur

skill doesnt need equip demişler zaten .

biz sezon2lerde mavi gearla ne ratingler görmüş adamız mustafacım yazdırma şimdi
  • Frostlord
  • charı ilk açarken çok değişik isimler bulabiliyor insan orc warrior female ismi => Orcya

zaten isim değiştirmek için blizz servis açtı tabi uyanık adamlar herkes en az bilgili zamanında oyunun başında saçma sapan isimler yazıyor
  • tamam da karakter adı ver bakayım :p
  • benimki daha imba
    Holynumber
  • aman mustafa sanki bilmiyon karakterin adını
  • kaç ay oldu abi ben grim batolden geçeli :p pm atıver karakter adını
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

aman mustafa sanki bilmiyon karakterin adını

Emre Mage ile o kadar oyundasın hala aynı şeyleri görüyorum bir kaçı hariç neden acaba
  • kasmıyo ki uyuz
  • vaktim yok arkadaş meşgul insanım ben :P ya bu halimdende memnunum ben çok bişi değişmiyor benim için oynayan ben hep aynı ben . ilk 70 olduğumda mavi-yeşillerle ne yapıyorsam gene aynılarını yapıyorum eksiksiz .

ne epic adamlar gördüm skillden eser yok, ne skilled adamlar gördüm epicten eser yok :)
  • sürekli reset atıyo makina deseydin bi de
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

vaktim yok arkadaş meşgul insanım ben :P ya bu halimdende memnunum ben çok bişi değişmiyor benim için oynayan ben hep aynı ben . ilk 70 olduğumda mavi-yeşillerle ne yapıyorsam gene aynılarını yapıyorum eksiksiz .

ne epic adamlar gördüm skillden eser yok, ne skilled adamlar gördüm epicten eser yok :)

şu sözde sonunda hangi konuya alet olucak cok mrk ediyorum
  • ama doğruyu söylüyorum ben
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.