Şimdi Ara

migrate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu hafta içinde charımı migrate etmeyi düşünüyorum bunun için tam olarak neler yapmam gerekli?
    guildde olmamam,arena takımında olmamam ve mail boxta mail olmaması gerekiyomuş öğrendiğim kadarıyla bunun dışında bankadaki itemler ve char.ın üstündeki (çantalardaki itemler vs.) hepsi diğer servera geçiyomu bilgilendirirseniz sevinirim

• Evet geçiyor..İlk kart bilgilerini girdiğinde çekilmiyor zatne para herhangi bir sorun varsa posta kutunda mail filan onu belirtiyor.Ardından emailine finalize trade diye email geliyor,çünkü hemen olmuyor transfer işlemi çalışanlar taşıyor galiba charları..Finalize yapmadan önce gideceğin serverda aynı nick ile karekter aç derim,bedava name change olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HimuraKen

Evet geçiyor..İlk kart bilgilerini girdiğinde çekilmiyor zatne para herhangi bir sorun varsa posta kutunda mail filan onu belirtiyor.Ardından emailine finalize trade diye email geliyor,çünkü hemen olmuyor transfer işlemi çalışanlar taşıyor galiba charları..Finalize yapmadan önce gideceğin serverda aynı nick ile karekter aç derim,bedava name change olur.

onu zaten yaptım isim bende
    bu bankadaki itemlerin geçmesi olayı rahatlattı beni 1-2 arkadaşda bişeyler geçirmek istiyolardı servera onlarada yardımcı olabilirim
    3 gün diye belirtilmiş migrate süresi max. bi arkadaşım 2-3 saat içinde geçirdi charı 1 taneside 1 gün bekledi beklemek sorun deil.
    reputation olaylarında bi değişme oluyomu acaba? bi yerde okumuştum eğer char.ın ırkını deiştiriseniz ana şehrinizdeki rep. değiştirdiğiniz ırkın rep.ine göre değişiyomuş ama ben undead olarak geçiricem bi sorun olmaz heralde

• migrate, faction change i içinde barındırmıo bildiğim kadarıyla
    migrate yapınca tüm replerin aynı kalması lazım
  • Bir de quest logun sıfırlanıyor. Onu da belirtmekte fayda var. Üzerinde çalıştığın uzun soluklu questler varsa tekrar alman gerekir. Bir de mailbox taşınmıyor. Geçirebileceğin gold miktarı da belli bir değerin üzerine çıkamıyor. Diğer şeylerin değişmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dübel

Bir de quest logun sıfırlanıyor. Onu da belirtmekte fayda var. Üzerinde çalıştığın uzun soluklu questler varsa tekrar alman gerekir. Bir de mailbox taşınmıyor. Geçirebileceğin gold miktarı da belli bir değerin üzerine çıkamıyor. Diğer şeylerin değişmiyor.

önemli olan görevim yoktu teşekkürler bu bilgi için..
    bildiğim kadarıyla 25k gold kadar geçirebiliyoduk zaten elimde böyle bi mikar yok sorun olmicak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.