Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
33
Favori
64.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kod alma süresi ile kampanyanın geçerlilik süresi aynı 3 şubat bu sefer değil mi? ihtiyaç olduğunda kodu alıp çıkarız abanmaya gerek yok 

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Money kullanılarak yapılan alışverişte nasıl oluyor ilk önce money mi 25/10 indirim mi düşüyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Profesor

Money kullanılarak yapılan alışverişte nasıl oluyor ilk önce money mi 25/10 indirim mi düşüyor ?

İlk önce money düşerse 25/10 indirimi düşmez ancak kullanılmış görünür. İlk ara toplamda 25/10 düşer, sonra money kullanılırsa money ile birlikte kullanabilirsiniz.

• Hocam @johny üstadın yazdığı gibi ürünler geçirilir ara toplam alınırsa sorun olmaz.
  • migros markalı tereyağına yarın zam gelirmi akşam akşam çıkmak zor geldi

• 20 ocak son gün degilmiydi? Kampanya tekrar mı başladı uzadımı?
    Tekrar başlamış harika bir haber, bir nebze olsun enflasyondan etkilenmiyoz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetzk -- 21 Ocak 2021; 19:2:14 >
  • bir sürü kod alan arkadaşlar bukadar face hesabını nasıl açtınız yahu hesap açtırmıyor face

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt

Önceden açmışlardır. Bende 10 yıl önce açmıştım mesela kampanyalar için nerden baksaniz 70 hesap vardı elimde o zaman 😬😄

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt

ben geçen bu kampanya için 5-10 tane açtım ard arda, açılıyor rahatça.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ben geçen bu kampanya için 5-10 tane açtım ard arda, açılıyor rahatça.

Numara işini nasıl yapıyorsunuz ?

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

facebook numara sormuyor, migros için evdekiler akrabalar vs

• b0Ni kullanıcısına yanıt

geçen kampanyada 2 tane açtım sonra açıldığı gibi kapatıyor kara listeye aldı heralde beni

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yapılan migros hesabının bulunduğu telefon numarasına sms gidiyor mu? Birde kodu migros hesabıma tanımladım. Birşey demeden otomatik indirim oluyor mu ?
    Cümle biraz uzun ve karmaşık oldu kusura bakmayın
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

Mesaj gitmiyor haberi olmuyor. Uygulamaya tanımladıysanız direk kasada düşüyor bişey söylemenize gerek yok kasiyere

• Teşekkürler bilgilendirme için
  • Sevgili arkadaşlar her konuyu ulu orta konuşmayalım lütfen bu platformu firma yetkilileri de takip ediyor sistem açıklarını ifşa ederseniz hemen orayı kapatıyorlar nacizane tavsiyedir bu forumda çok böyle fırsatlar heba oldu anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim herşey bizler için....

• parafesör P kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam çok doğru tespit umarım tüm arkadaşlar duyarlı olur.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.