Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
33
Favori
64.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam. Deneme şansınız oldumu acaba.
  • Arkadaşlar kasiyere kodum var diyin olmaz falan ben bilmiyorum diyeceklerdir siz kasiyere 13 nolu kasadan giriş yapmasını söyleyin önce telefon numarasını sonra kodu girsin. Size olmadı diyecektir siz işlemi bitirip ödemenin düşmesini bekleyin çünkü son Okey tuşuna basınca ödeme düşüyor.
  • Evet hocam tek hesap tek kod oluyor. Geçmiş kampanyada yararlandiysaniz yine bundan yararlanabiliyorsunuz o ayrı ama.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Yenisini hesaba tanımladım. Ama elimde bir kod daha vardı. Yenisini kullanınca elindekini de yeniden tanimlayabilirmiyim diye merak ettim. Tekrar teşekkürler. 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitmete

Teşekkür ederim hocam. Yenisini hesaba tanımladım. Ama elimde bir kod daha vardı. Yenisini kullanınca elindekini de yeniden tanimlayabilirmiyim diye merak ettim. Tekrar teşekkürler. 👍

Başka hesabınız varsa aileden falan onunkine tanımlayıp kullanın boşa gitmesin hocam.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim👍
  • Uygulamada üyelik açarken bir hata ile karşılaşıldı hatası veriyor bazen ve sık olmaya başladı. Karşılaşan ve çözüm bulan var mı?
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Uygulama durduruldu hatası alıyorum ben de. İlk kodu tanımlarken sorun yaşamadım ama 2. De hata verdi ve hiç gitmedi

Bugün uygulamaya güncelleme geldi benim telefonda. Belki bir sorun varsa onu düzeltmişlerdir. Güncelleme geldiyse güncellemeyi yapıp deneyin bir de.

• bay baykuş kullanıcısına yanıt

Chrome üzerinden üyelik açıp uygulama üzerinden puan yüklemesi yapıyorum. Sadece kendime değil sülale benim elime bakıyor. Bu işlerden anlayan bir ben olunca hepsine hem anlatmakla hemde yapmakla uğraşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yagmur2780

Uygulamada üyelik açarken bir hata ile karşılaşıldı hatası veriyor bazen ve sık olmaya başladı. Karşılaşan ve çözüm bulan var mı?

Bugün uygulamada sıkıntı vardı öğleden sonra akşama doğru düzeldi.

Hocam uygulama üzerindne her bireye puan yüklerken önce money başvurusu yapıp o moneye puan tanımliyorsun değil mi
  • Normalde migros uygulaması üzerinden önce üyelik açıp sonra puan yüklüyorum ama hata vermeye başladı gelen doğrulama kodunu girince. Bende uğraşmamak adına gizli sekmede migros u açıp üyelik oluşturuyorum profil bilgilerini doldurup,sonra da uygulama üzerinden tekrar giriş yapıp kod tanımlaması yapıyorum

Analdım hocam ben de çünkü mobile üzerinden sürekli hata alıp tanımlamayı bitiremedim bir türlü, bir de sizin yöntemi deneyelim
  • Dediğim gibi gizli sekmeden yapın migros.com.tr üzerinden üyelik açıp ordan profil bilgilerini doldurun. Sonrasında uygulama üzerinden sıkıntısız giriş yapılıyor

• Bu 25/10 hala geçerli mi dostlar ? facebooktan bir kod daha aldım elime de kime ait olduğu belli olmayan bir money kart geçti  

• quote:

Orijinalden alıntı: Collecter

Bu 25/10 hala geçerli mi dostlar ? facebooktan bir kod daha aldım elime de kime ait olduğu belli olmayan bir money kart geçti  

Geçerli evet.

• 150/20 prime migros kodunu çalıştırabiliren var mı ? Geçersiz hatası veriyor sürekli
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.