Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
33
Favori
64.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

150/20 prime migros kodunu çalıştırabiliren var mı ? Geçersiz hatası veriyor sürekli

Kota dolmuştu bu ay. Şubat'ta deneyin hocam.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam o bilgiye nasıl ulaşıyoruz? Birilerine verdik mahcup olduk o yüzden kontrol şansımız olursa iyi olur aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Sağol hocam o bilgiye nasıl ulaşıyoruz? Birilerine verdik mahcup olduk o yüzden kontrol şansımız olursa iyi olur aslında

Denemeden bilinemiyor maalesef. Bu ay birden fazla alabiliyordu bir kişi o yüzden bitmiştir.

• 4 17 şubat arası 25 e 10 TL indirim linkini paylaşır mısınız arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: leylak85

4 17 şubat arası 25 e 10 TL indirim linkini paylaşır mısınız arkadaşlar
  • teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leylak85 -- 5 Şubat 2021; 12:39:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Alıntıları Göster

Kullanabildiniz mi ? Hata aldım

Yeni Money li olanlar için mi?

• arkadaşlar uygulama üzerinden tanımlama yaptım kampanya katılımınız alındı dedi ancak sanal markette puan ve çeklerim de herhangi bir kupon çek gözükmüyor kasada düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Yeni Money li olanlar için mi?

Farketmez hocam hesabınıza ekleyip kullanabilirsiniz.

@FoonBoi Profil'e basıp katıldığım kampanyalar kısmında görüntüleyebilirsiniz.

Tamam hocam.

teşekkürler hocam birazdan kasada deneyeceğim olacak mı bakalım

Edit: oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoonBoi -- 5 Şubat 2021; 19:53:54 >
  • 30 ocağa kadar olan kampanyada alinmis kod bunda da çalışır mi
  • KONU GÜNCEL

• Kodu uygulamaya ekledim.Kaydedildi dedi ama katildigim kampanyalarda gözükmüyor.Daha önce gozukuyordu. Böyle olup ta kasada sorun yasayan oldu mu ?

Edit : daha önce gözüküyordu dediğim daha önce 2 kere faydalandim o kodlar gözüküyordu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Collecter -- 7 Şubat 2021; 16:38:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Collecter

Kodu uygulamaya ekledim.Kaydedildi dedi ama katildigim kampanyalarda gözükmüyor.Daha önce gozukuyordu. Böyle olup ta kasada sorun yasayan oldu mu ?

Edit : daha önce gözüküyordu dediğim daha önce 2 kere faydalandim o kodlar gözüküyordu yani

Profil-Katıldığım Kampanyalar.

• Collecter kullanıcısına yanıt
    Bende de 3 subata kadar gecerli 10 tane kod var bir oncekinde 8 tane kullaninca gecenkini kullanmadim belki tekrar yapar diye yapmis☺ 3 şubata kadar ki acaba gecer mi?

Ama migrosun devam etmesi guzel kampanyaya sık sık yaparsa keyifli alışveriş oluyor 😁

Mesajda belirttim hocam gözükmüyor orada işte onu soruyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: Collecter

Mesajda belirttim hocam gözükmüyor orada işte onu soruyorum ben de

O zaman ertesi günü bekleyin, haftasonu 2 haftadır sistemsel sıkıntıları var. Yarın da gözükmezse arayıp 4441044'ten teyit ettirirsiniz.

İyi forumlar.

• hyhelvaci kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni facebook hesabı ile 2 farkli linkten 2 kod alma vardi onu ekler misin lutfen acil migrosa gideceğim de kod almadım henuz hic kaldiysa alayim 😕
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.