Şimdi Ara

Millenicom Kurnazlığı: Faturada Referans Kampanyası İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 Ağustos 2023 tarihinde paket ücreti 139,9 TL olarak bir yakınımın referansını kullanarak millenicoma taşıdım internetimi.

''Referans kodu ile gel bir fatura indirim'' kampanyası ile faturamda indirim yapılmaya başlandı.

Ben de arkadaşlarımı davet ederek ''her gelen arkadaşın için faturanın yarısı kadar indirim'' kampanyasından yararlanmaya başladım.

Ayrıca faturamda 20 tl indirim yapılmış bu nedir diye mh'ye sordum. Size özel 3 aylık indirim yapılmış şeklinde cevap geldi. Teşekkürler dedim.

Buraya kadar her şey normal.

Amaaa gel gelelim millenicom haber verme zahmeti bile vermeden paket ücretime 100 tl zam yaparak Kasım ayında 239,9 fatura göndermiş.

web sitelerine giriş yaptığımda enflasyon nedeniyle zam yapmak durumunda kaldık diye bir pop-up çıktı ancak o zaman öğrendim.

Şimdi sorun şurda:

1) Kasım ayı 239,9 TL'lik faturaya yansıtılan referansla üye olduğum için yapılan aylık indirim, eski fiyat olan 139,9 tl üzerinden yapılmış.

Whatsapptan ulaştığımda yukarıda bahsettiğimiz 20 tl indirim bu yüzden verilmiştir diyor. Ama o indirim ilk kez yapıldığında faturam zaten 139.9du. Özür kabahatten büyük.

2)Arkadaşımı davet ettiğim için yapılması gereken 'faturanın yarısı kadar indirim' de eski fiyat üzerinden yapılmış.

Sayın @millenicom enflasyondan sadece siz mi etkileniyorsunuz? Alırken enflasyon var da verirken yok mu?

Millenicom Kurnazlığı: Faturada Referans Kampanyası İndirimi

• Merhaba ,

Pm üzerinden bilgilerinizi iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. İyi akşamlar dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba ,

Pm üzerinden bilgilerinizi iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. İyi akşamlar dileriz.

Merhaba, PM gönderildi. İyi akşamlar

• konuyu takip eden varsa çözüme ulaşılamadı. yapılan kurnazlığı daha kurumsal bir dille ifade ettiler sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.