Şimdi Ara

Mini Cooper Countryman S ALL4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
37.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dizel otomobiliniz daha doğrusu eşsiz retro tasarımına sahip benzersiz otomobiliniz hayırlı olsun, aşırı güzel seçim yapmışsınız
    girdiği her ortamda merak uyandıran bir otomobil, ben epey test ettim kesinlikle ödenilen paranın tam karşılığı.

ne renk aldınız ?
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler, beyaz üstü siyah aldık. kırmızı beyaz ile bu renk arasında kaldık ancak bundan yana karar verdik. çünkü kırmızının çok dikkat çekeceğine ve çok çabuk çizilebileceğini düşündüğümüzden bu rengini aldık. ama sonradan iyi ki beyaz siyah almışım dedim...
  • Hayırlı olsun iyi bir tercih yapmışsınız
  • Hayirli olsun kazasiz belasiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Mini Cooper Countryman S ALL4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazcann -- 21 Ağustos 2012; 8:36:47 >
  • bu arabaya ciddi ciddi 45 000 euro veren var mı harbiden?
  • dizelin otomatıgı yok
    bir de cok konforsuzmus galıba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manda kasa -- 11 Ağustos 2012; 10:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: microq

bu arabaya ciddi ciddi 45 000 euro veren var mı harbiden?

henüz çıkmadı ama o paraya Countryman S ALL4 full JW edition alırsın, 1.6 motor 218 hp

uçurur adamı

kült demode olmayan bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: microq

bu arabaya ciddi ciddi 45 000 euro veren var mı harbiden?

henüz çıkmadı ama o paraya Countryman S ALL4 full JW edition alırsın, 1.6 motor 218 hp

uçurur adamı

kült demode olmayan bir araç

1.6 184 bg yeterli hocam 4 ceker zaten tadindan yenmez :)

• MINI Cooper S Countryman ALL4 'Chili' - Özel Üretim 2012 model 4.500 km de olan araca 117 bin lira istemiş sizce bu fiyat nasıl? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berquLes

MINI Cooper S Countryman ALL4 'Chili' - Özel Üretim 2012 model 4.500 km de olan araca 117 bin lira istemiş sizce bu fiyat nasıl? teşekkürler..

FAZLA

sıfırı 92 bin.

Eğer Countryman almaya niyetin varsa sonbaharı bekle Countryman JohnCooperWorks alırsın 218 HP, 100 bin civarına alırsın.

Acele etme !
  • Arkadaşlar Merhaba,

MINI John Cooper Works Countryman ile alakalı yeni bir haber paylaşmak istiyorum belki bi arkadaşın işine yarayabilir bilgiler.

MINI John Cooper Works Countryman Yeni nesil motorlar, rakipsiz güç, isteğe bağlı otomatik vites kutusu.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/mini-john-cooper-works-countryman/
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazcann

Arkadaşlar Merhaba,

MINI John Cooper Works Countryman ile alakalı yeni bir haber paylaşmak istiyorum belki bi arkadaşın işine yarayabilir bilgiler.

MINI John Cooper Works Countryman Yeni nesil motorlar, rakipsiz güç, isteğe bağlı otomatik vites kutusu.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/mini-john-cooper-works-countryman/

Bir de şu 320d nin motorunu şanzumanını şu araca koyup birde all4 koysalar ne var ne yok satar alırım bu aracı....

• MINI Cooper Countryman Test Sürüş İzlenimi'nin haberi olan bir sayfa paylaşmak istiyorum,
    belki bu günlerde MINI almak isteyenlerin işine yarayabilir, hayat ne de olsa paylaşılınca güzel :)

http://otomobiltutkunu.com/index.php/mini-cooper-countryman-test-surus-izlenimi/
  • Bu aracin inanilmaz kombinasyonlari var
    paket ve renk cesitliligi cok fazla

bende fiyatini hak ettigini dusunuyorum

• Merhaba,

Sizinle aynı düşüncedeyim, harika bir tasarım, eşsiz kıvrımlara sahip tam bir görsel şölen sunan başka bir otomobil yok bence de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.