Şimdi Ara

Mitoloji bilgisi ölçme anketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Üniversite araştırma projem için insanların mitoloji bilgisini ölçmek amaçlı bir anket yapıyorum. Buraya atmanın faydalı olacağını düşündüm. Katılırsanız çok sevinirim ve şimdiden teşekkür ederim.

• Cevapladım, bu arada adım Kayra. (Kayra Han isimli Türk mitolojisinin baş tanrısına minnettarım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizci Samuel

Cevapladım, bu arada adım Kayra. (Kayra Han isimli Türk mitolojisinin baş tanrısına minnettarım)
    hala isim olarak kullanılması çok güzel bir olay bence de :)
  • yaptım sonuçlar ne zaman açıklanıyor
  • Ay Adam kullanıcısına yanıt
    Aslında araştırma projeme yardımcı olacağı için sadece tezime eklemeyi düşünüyordum ancak pazartesi günü sonuçları burada da paylaşabilirim eğer öyle bir talep varsa.
  • Yanıtladım. Arkeoloji öğrencisi olarak hepsi hakkında bilgi sahibiyim, özellikle Yunan ve yakın doğu mitolojisi hakkında. Ama daha net bir sonuç almak için -örneğin- Nart mitolojisi, Asur/Sümer/Akad/Babil Tanrıları hakkında da içerikler olsaydı daha iyi olurdu. Mitolojiyle gerçekten ilgilenen kitlenin oranını daha net öğrenirdin diye düşünüyorum.
  • Sanki çok verimli bir anket olmamış
  • Amaçladığım sonuca şu an için katkı sağlıyor ancak daha verimli olması için her türlü öneriye açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zervent

Amaçladığım sonuca şu an için katkı sağlıyor ancak daha verimli olması için her türlü öneriye açığım.
    İstatistik dersi kafamı bozdu galiba. İstediğini alabiliyosan..
  • duyduklarımın çok büyük bir kısmını film ve oyunlardan biliyorum. bu yüzden Türk mit ini çok az bildiğimi fark ettim. en kısa zamanda okuyacağım iyi olduğu bu eksiğimi görmem eyvAllah
  • salbenisall S kullanıcısına yanıt
    Ne demek :) Anket daha amaçlanmadan projeye katkı sağlamış demektir.
  • Anket kapanmıştır, katılan herkese teşekkür ederim. Sonuçlar en geç pazartesi açıklayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizci Samuel

Cevapladım, bu arada adım Kayra. (Kayra Han isimli Türk mitolojisinin baş tanrısına minnettarım)

Türklük için ne yaptın bu önemli.
  • hangi bölümdesin?

sorular neydi bakacaktım anket kapanmış.
  • Mitoloji üniversite yüzünden nefretim oldu hâla da öyle olmaya devam ediyor adını duymam yeterli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.