Şimdi Ara

Modem önerisi/ *(Alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar artık e-con modemi emekli etmenin vakti geldi hatta geçti,

Yeni bir modeme ihtiyacım var, ee tabiki artık aile büyüdü, evde 1 masaüstü ve bir laptop var,
    ee bide atalarımız ne demiş ev alma komşu al

yani uzun lafın kısası 4 portlu+wireles modeme ihtiyacım var,

benim emektar e-con alındığı günden beri hiç kapanmadan vazifesini yerine getirdi,

-hiç kapanmayacak,
    -4 portlu
    -wireles
    -ucuz yollu

bir modem tavsiye edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim,

benim şimdilik bakabildiklerim;

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125430075&CS_Category=_MODEM654&CS_Catalog=_BILGISAYAR
    veya
    http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=4031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *jabba* -- 12 Aralık 2007; 12:05:54 >

• quke
  • quote:

Orjinalden alıntı: disdanger

quke

?
  • quake marka demek istemiş galiba.
  • airties rt-205 alabilirsin. ama combo yani usb+1 ethernet. istedğin kadar pc wireless bağlanabilir tabii. gayet güzel bir ürün ben evde hiç kapatmıyordum sorunsuz ve çekimi iyi. firmware güncellemesi ile daha da taş gibi oluyor.
    bir de en iyi markalardan zaten zyxcel vardı wireless (sanırım 4 port ethernet) teknosa kampanya ile 99 ytl ye satıyordu. zyxcel her zaman kaliteli modem üretir fiyatı da biraz daha fazla olur ama 99 ytl wireless zyxcel bulablirsen hemen al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunman233

airties rt-205 alabilirsin. ama combo yani usb+1 ethernet. istedğin kadar pc wireless bağlanabilir tabii. gayet güzel bir ürün ben evde hiç kapatmıyordum sorunsuz ve çekimi iyi. firmware güncellemesi ile daha da taş gibi oluyor.
    bir de en iyi markalardan zaten zyxcel vardı wireless (sanırım 4 port ethernet) teknosa kampanya ile 99 ytl ye satıyordu. zyxcel her zaman kaliteli modem üretir fiyatı da biraz daha fazla olur ama 99 ytl wireless zyxcel bulablirsen hemen al.

teknosadaki modem 660hw-t1, exada aynı modem 82 ytl. teknosaya gittim inceledim exadakiyle aynı gözüküyor.http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=358&pid=315

niye bukadar ucuzki bu modem alsammı karar veremedim.

• marka olaral zyxel den şaşma. modelleri bütçene göre incelersin.
  • zyxel 660 hw t1 v2 su anki piyasa fiyatı 89$+kdv...Daha öncesinde bir kampanya vardı eski modemini ver yenisi götür adında şukela bişiydi..eski modemini getirip (ne olursa olsun) 69$ ödeyerek 660 hw veriyorlardı, ancak sona erdi..Ama 660 hw t1'den şaşmam derim..
  • Tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim,

Asus WL 600 g aldım,

F/p olarak en hesaplı bu geldi,

Diğer modemlerden öne çıkan pekçok özellikleri var,

ftp sunucusu
    printer sunucusu
    5db harici anten, (ayrıca dahili anteni var)
    ayrıca usb den takılan ex hardiski ağdiski olarak kullanabilme vs vs.
  • hayırlı olsun
  • hayirli olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.