Şimdi Ara

Modeme baglanmadan Port forward

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Modeme ulasmadan Port acmak mumkun mudur? Letonya'da yurtta kaliyorum ve modeme ulasamiyorum. Bu yuzden de birkac online oyun oynayamiyorum. Modeme dokunmadan bu sorunu gidermenin bir yolu mevcut mudur?

Bir kac program denedim , ancak bu programlar ise yaramadi. Hem konuyu daha darlastirmak hem de belki bilgisi olan bir arkadas cikar diyerek derdimi anlatayim.

Turkiye'de sorunsuz olarak League Of Legends oynuyordum. Ancak Erasmus programi sebebiyle geldigim yerde oynayamiyorum. Oyunu aciyorum, lobby kisminda herhangi bir problem yok herseyi yapabiliyorum, oyun secebiliyorum, karakter secme ekranina geliyorum,karakteri seciyorum, karakter secme kisminda diger takim arkadaslarimla sorunsuz bicimde konusabiliyorum, ancak oyunun baslamasi sirasinda karakterlerin hepsinin gorundugu ve "loading" kismini goremiyorum. Bana firewall hatasi oldugunu soyluyor. Firewall ile gerek spesifik ip olsun gerekse yuklenmis programi gostererek izin verdim, hatta firewalli komple kapattim ancak bir sonuc alamadim.

Simdiden ilginiz icin tesekkurler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.