Şimdi Ara

MODERATÖR ARANIYOR.... çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar web magazin boş alan ikinci el vb. bölümüne modo aranıyor site yeni açılmıştır ilk günden hitleri çok fazladır..
    cvp larınızı burdan pm atarsınız veya siteden....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baterist258 -- 26 Haziran 2005, 0:09:09 >

• Siteyi yazda bizde görelim hitifazla olan sıteyi
  • Kullanıcılarımız toplam 137 mesaj attılar
    Toplam 16 kayıtlı kullanıcımız var
    Son kaydolan kullanıcımız: olcay

Hiti fazla site bumu

İNSANLARI KANDIRMAYALIM [ KANDIRMAYA ÇALIŞMAYALIM ]
  • Eskiden phpbb yada diğer portalları kurmak bilinmiyordu. Hatırlarım küçüklüğümde bir sitede yönetici olmak çok karizma yapan bir işti. Ben böyle boş bir sitede yönetici oldum dye 3-4 saat sitede beklediğimi hatırlarım. Eee ne olsa sorumluluk veriyorlar buda insanın hoşuna giderdi. Zamand eğişti bilgi yaygınlaştı. İnsanlar 2 tıkla forum kurmayı site yapmayı(ne kadar siteyse artık) öğrendi. Herkez kendi sitesinin yöneticisi oldu doyuma ulaştı. Artık günümüzde siteye yönetici bulmak çok zor oluyor. Hatta seni takmıyor bile adamlar... Site yöneticisi olmak ne hallere düştü. Adamı sitede görevlendirmek için 1bin takla atıcaksın nerdeyse. Herkez kendini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başladı. Açıkçası artık böyle duyuru yaparak foruma mod bulamazsınız. Size ve tüm site yöneticilerine önerim asla ve asla böyle duyurular yapmayın başka sitelerde. Ancak kendi seviyenizi düşürüyorsunuz. Sizin değil onalrın size başvurması gerekli. Yada ben böyle düşünüyorum.

Kısacası yapacağınız iş sitenizi belli bir noktaya taşımak. Sonra zaten gönüllü çalışmak isteyenler çıkıcaktır.....Siz sitenizi geliştirmeye başlayın bence..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.