Şimdi Ara

moderatörlere bir sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 486SX -- 31 Aralık 2011; 16:05:09 >

• güzel soru o başlık neden siliniyor ? Adam başlık açıp Kürtler şöyledir ermeniler böyledir diye küfür ediyor 1 hafta başlık silinmiyor orada adam gibi tartışma yapıyoruz biri gelip siliyor yönetime
  • BEN İSPİYONLADIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: 486SX

küfür eden ben mi oluyorum?

ADAM GENEL DEMİŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

güzel soru o başlık neden siliniyor ? Adam başlık açıp Kürtler şöyledir ermeniler böyledir diye küfür ediyor 1 hafta başlık silinmiyor orada adam gibi tartışma yapıyoruz biri gelip siliyor yönetime

yönetimde de ırkçı faşistler var sanırım...

ben sırf kardeşlik adına (okuyanlar bilir) bi kaç başlık açtım...

hepsi silindi...

varsa adam gibi tartışmayan küfreden ceza verirsin ....
    konuyu niye siliyorsun...
    hiç bir açıklama yok tabiii....

valla kim siliyorsa artık şüphe etmeye başladım...
  • KİTLENECEĞİNİ BİLE BİLE AÇMAYIN KONU
    TÜRK-KÜRT KAVGASINA DÖNÜYORDU
    EDİT:ŞİMDİ GÖRÜRSÜNÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyak -- 7 Eylül 2005, 22:47:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyak

KİTLENECEĞİNİ BİLE BİLE AÇMAYIN KONU
    TÜRK-KÜRT KAVGASINA DÖNÜYORDU
    EDİT:ŞİMDİ GÖRÜRSÜNÜZ

dostum dediğim gibi elbette konu hassas kimileri çıkıp küfür de eder tehtid de önemli olan onlara ceza vermektir...

sonuçta insanlar burada fikirlerini anlatmışlarsa onların suçu ne?

tabiii bunu da silebilirler ya da kitleyebilirler...

önemli değil...

buradayız gerekli gördüğümüz de cevap veririz...

• Bir gün birisi gelir bizi PKK'lı yapar, birisi gelir faşist, birisi gelir solcu, birisi gelir kominist, birisi gelir sağcı, birisi gelir hükümet yanlısı, birisi gelir muhalefet yanlısı, birisi gelir Fenerbahçeli, birisi gelir Beşiktaşlı, birisi gelir Galatasaraylı, ...

Bu liste böyle uzuyor. Her canı yanan gelip bizi bişeyler yapıyor. Bizi istediğiniz şeyle itham edebilirsiniz. Gocunmayız. Zamanında vatan haini bile diyecek küstahlığı gösteren oldu çünkü. Ona ağzının payını verdim de bunlar dokunmuyor.

Forumda üyelerin bölünmesine müsait topiclere izin vermiyoruz. Açık kalmasına biraz müsade etsek bile her zamanki gibi yine kontrolden çıkıyor, o zaman müdahale ediyoruz mecburen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Bir gün birisi gelir bizi PKK'lı yapar, birisi gelir faşist, birisi gelir solcu, birisi gelir kominist, birisi gelir sağcı, birisi gelir hükümet yanlısı, birisi gelir muhalefet yanlısı, birisi gelir Fenerbahçeli, birisi gelir Beşiktaşlı, birisi gelir Galatasaraylı, ...

Bu liste böyle uzuyor. Her canı yanan gelip bizi bişeyler yapıyor. Bizi istediğiniz şeyle itham edebilirsiniz. Gocunmayız. Zamanında vatan haini bile diyecek küstahlığı gösteren oldu çünkü. Ona ağzının payını verdim de bunlar dokunmuyor.

Forumda üyelerin bölünmesine müsait topiclere izin vermiyoruz. Açık kalmasına biraz müsade etsek bile her zamanki gibi yine kontrolden çıkıyor, o zaman müdahale ediyoruz mecburen.

tarafsızlık da bir yere kadar... elbette siz de göreviniz gereği yansıtmamaya çalışsanız da bir fikriniz vardır... ve farkında olmadan bazen yansıtıyorsunuzdur...

forumda üyelerin bölünmemesi için açılan topikler de siliniyor

not : kesinlikle açtığım başlıklar niye silindi diye sormak için yazmıyorum... konu konuyu açıyor... yoksa daha önce de dediğim gibi benim için çok da önemli değil ...

sadece ben gerçekten açtığım başlıklarda birlikten yana olmamız gerektiğini vurguladığıma inanıyorum ( yoksa silinen başka bir mevzu olsa emin olun şu an klavyeye dokunmazdım...)

o yüzden sizlerin de o ve onun gibi başlıkları desteklemenizi ummuştum...

• quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Her canı yanan gelip bizi bişeyler yapıyor.

.

Bak sende kabul ettin insanların canını yaktığını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.