Şimdi Ara

Modifiye Denince Sadece Kasamı Ya Ses Sistemi ? :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi oyun odasının en büyük etkenidir ses sistemi :) Fotoğrafları alalım bu sayede ses sisteminin yerleşimi gibi konularda fikir elde edebiliriz :)

Bu da benim sistemimin dizaynı ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KriegerDesSystem -- 12 Ocak 2015; 19:34:29 >

• guzel olmus basarılı....

mustakıl ev ıcın ıdeal
  • quote:

Orijinalden alıntı: siwaslii

guzel olmus basarılı....

mustakıl ev ıcın ıdeal

evet ama binada oturuyorum artık komşular alıştı arada istek parçalar geliyo :)
  • super walla benımde bunla yarısır mı bılmem ama saglam bı 5+1 var logıtech z5500 yemınle karsı bınadan sıkayete gelıyolar sesı acınca :) ust kattakıler evde olmuyo gelende ama alt kattakı genclerden kanka ver coskuyu dıye mesj gelıyo muzık dınlerken :)
  • quote:

super walla benımde bunla yarısır mı bılmem ama saglam bı 5+1 var logıtech z5500 yemınle karsı bınadan sıkayete gelıyolar sesı acınca :) ust kattakıler evde olmuyo gelende ama alt kattakı genclerden kanka ver coskuyu dıye mesj gelıyo muzık dınlerken :)

Yazları açıyorum camı bütün mahalle dinliyor :D Açıkcası 2-3 arkadaşımı bass dan kusturdugumu hatırlıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KriegerDesSystem

quote:

super walla benımde bunla yarısır mı bılmem ama saglam bı 5+1 var logıtech z5500 yemınle karsı bınadan sıkayete gelıyolar sesı acınca :) ust kattakıler evde olmuyo gelende ama alt kattakı genclerden kanka ver coskuyu dıye mesj gelıyo muzık dınlerken :)

Yazları açıyorum camı bütün mahalle dinliyor :D Açıkcası 2-3 arkadaşımı bass dan kusturdugumu hatırlıyorum :)

gule gule kullan kardesım.... kullanıslı ve guzel...
  • Güzel duruyor güle güle kullanın. Kullandığınız amfi ve güç kaynağınız nedir?

Bende evde bir çift oval ve subwooferı oto amfisiyle çalıştırmıştım bir süre, şuanda ise kendi yaptığım amfiyle sadece ovalleri kullanıyorum :D sub. arabada
  • 65 watt ses sistemim var anasını satayım 3te 1 ini bile açınca komuşlar dedikodumu yapıyor sinir oluyorum

EDİT: 200 watt olsa neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F242C076F -- 13 Ocak 2015; 19:35:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skelop

Güzel duruyor güle güle kullanın. Kullandığınız amfi ve güç kaynağınız nedir?

Bende evde bir çift oval ve subwooferı oto amfisiyle çalıştırmıştım bir süre, şuanda ise kendi yaptığım amfiyle sadece ovalleri kullanıyorum :D sub. arabada

2500 P.M.P.O. çıkışa sahip ve ayrıca 100 watt R.M.S gücünde
  • https://store.donanimhaber.com/7c/4d/97/7C4D97CEFB3D7904B74B133BA85C47D2.jpg

Bu kabinler el yapımı mı? Hazır üretim mi?

Hoparlörler ne marka?

Bende sharp marka amfi katı ve osawa kolonlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

https://store.donanimhaber.com/7c/4d/97/7C4D97CEFB3D7904B74B133BA85C47D2.jpg

Bu kabinler el yapımı mı? Hazır üretim mi?

Hoparlörler ne marka?

Bende sharp marka amfi katı ve osawa kolonlar var.

Hazır üretimler

Markası SANRUPID
  • quote:

Orijinalden alıntı: KriegerDesSystem

quote:

guzel olmus basarılı....

mustakıl ev ıcın ıdeal

evet ama binada oturuyorum artık komşular alıştı arada istek parçalar geliyo :)

istek geliyor!! ahaha iyiymiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.