Şimdi Ara

Monitör Sorunu lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar suan baska bilgisyardan giriyorum bilgisayarda yer deistirmistik evde tekrar taktık bilgisayari sonra bi kere monitör sarı ısık cıktı acma tusunda bilgisayar aciliyo ama monitör yesil ısık cıkmıyodu sonra arkadaki kablolari taktim tekrar cikarttim oldu . ama tekrar bilgisayarin yerini deistirmek zorunda kaldim yine ayni sekilde monitör de sarı ısık var acma tusunda bu sfer arkadaki kablolarla oynayincada yesil ısık yanmiyo monitör acilmiyo yani ama sarı ısık gozukuyo cozum onerileriniz varmi arkadaki kabloyuda deistirdim yine olmadi baska kablo aldım ..

• sorun ekranda değil gibi görünüyor.anladığım kadarı ile ekrana görüntü gelmiyor.
    ekran kartı yerinden oynamış olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s@ngoku

sorun ekranda değil gibi görünüyor.anladığım kadarı ile ekrana görüntü gelmiyor.
    ekran kartı yerinden oynamış olabilir.

bizim ark dada bi ara sorun olmus tüp bitmis dedi bi televizyoncuya git yapar dedi dogrumu acaba
  • sorunu tam olarak bilemem ama sen başka bi kasada dene çalışmazsa monitörün sorunlu olduğu kesin olur.
  • Ekran kartı yerinden oynayıp, fonksiyon dışı kalsa bilgisayar açılırken bir uzun iki kısa biple uyarı verir. Bu uyarı yoksa problem veri kablosunda yada monitördedir. Pinleri ve kabloyu ohm metreyle kontrol etmeni tavsiye ederim.
    Kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.