Şimdi Ara

MONSTER® ABRA A7 V3.2 17.3 Tavsiye Edermisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 Gündür araştırmalarıma göre bütçemede uygun olarak MONSTER® ABRA A7 V3.2 17.3 karar kıldım tavsiye edermisiniz ?

• hort gibi olacak ama ürünü stoklarda göremedim siz nerden alacaksınız acaba bende düşünmekteyim
  • kullanıyorum tavsiye ederim
  • abra a5 v5.1.1 aldım hangi windows sürümünü kurayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfenks_

kullanıyorum tavsiye ederim

Hocam cok ısınıyor diyorlar doğrumu
  • Arkadaşlar ben v3.1 modelini kullanıyorum kasalar birebir aynı zaten tek farkı 860M olması. Isınma konusuna gelirsek evet bilgisayar ısınıyor çünkü hem alüminyum hemde ince bir kasası var. Ama turbo fan bu ısınma sıkıntısını rahatlıkla çözüyor. Bende yedek parça bekliyorum fan değiştireceğim monster müşteri hizmetlerini aradığım zaman bu hafta veya önümüzdeki hafta yeni notebooklarla birlikte stoklara gireceği bilgisini almıştım haberiniz olsun. Monster Teknik servisi şuan için windows 10u önermiyor. Bunun sebebi uygun olmayan driverler güncellenmemiş bios v.s ilerleyen zamanlarda uygun driver çıkınca windows10 kullanabilirsiniz. Benim önerim Windows 8.1 Single Language. Ha ben Win 10 Education 64 Kullanıyorum ama geliştirici olduğum için. Günlük bilgisayar kullanıcısıysanız Win 8.1 SL işinizi görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: HITCHER

Arkadaşlar ben v3.1 modelini kullanıyorum kasalar birebir aynı zaten tek farkı 860M olması. Isınma konusuna gelirsek evet bilgisayar ısınıyor çünkü hem alüminyum hemde ince bir kasası var. Ama turbo fan bu ısınma sıkıntısını rahatlıkla çözüyor. Bende yedek parça bekliyorum fan değiştireceğim monster müşteri hizmetlerini aradığım zaman bu hafta veya önümüzdeki hafta yeni notebooklarla birlikte stoklara gireceği bilgisini almıştım haberiniz olsun. Monster Teknik servisi şuan için windows 10u önermiyor. Bunun sebebi uygun olmayan driverler güncellenmemiş bios v.s ilerleyen zamanlarda uygun driver çıkınca windows10 kullanabilirsiniz. Benim önerim Windows 8.1 Single Language. Ha ben Win 10 Education 64 Kullanıyorum ama geliştirici olduğum için. Günlük bilgisayar kullanıcısıysanız Win 8.1 SL işinizi görür.

Hocam Monster Laptopum için Win7 Kullanabilirmiyim ? win8 hosuma gitmiyorda

• Tabiki kullanabilirsin ancak monsterin kullandığı sürücülerin geliştiricileri win7 desteğini kesti. Şuan önerilen win8.1 alışsanız iyi olur tabiki ancak istemezseniz win7 kullanabilirsiniz ama driverler da güncelleme alamazsınız
  • beyler abra a5 v5.1.1 geldi win 8.1 ve tüm driverları kurdum sound blaster 2 falan hepsi var fakat kulaklık taktığımda ses az geliyor ve tizler aşırı az geliyor daha çok bass var. evde 2 tane daha pc den biri laptop biri masaustu hepsinden az geliyor bu pc de kulaklık sesi ne yapmam gerekiyor?
  • soundblasterda sol üst köşedeki menüye tıkla settings i aç daha sonra oradaki speaker yazısını headphone yaparak tekrar dene bundan olabilir bir bak istersen benim orjinal sony kulaklığımda böyle bir sıkıntı olmuyor ancak yeni bir model belki olabilir bir dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: HITCHER

soundblasterda sol üst köşedeki menüye tıkla settings i aç daha sonra oradaki speaker yazısını headphone yaparak tekrar dene bundan olabilir bir bak istersen benim orjinal sony kulaklığımda böyle bir sıkıntı olmuyor ancak yeni bir model belki olabilir bir dene istersen

benim sound blaster 2 de sol üstteki beni yok sağda var onada yıklayınca setting diye bişi çıkmıyorki :)
  • sb2 yi bilemicem şimdi kardeşim
  • HITCHER kullanıcısına yanıt
    Windows 7 kullanamazsınız yanlış biliyorsunuz. Anakart Windows 7'yi desteklemiyor deniyor cevap olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre220

Windows 7 kullanamazsınız yanlış biliyorsunuz. Anakart Windows 7'yi desteklemiyor deniyor cevap olarak.

Sürücü varsa XP ile bile kullanır. Hala güncel işletim sistemini intel desteklemiyor diye bi dünya yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.