Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosmu -- 18 Ekim 2022; 0:4:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen lys abanın artık. kafayı yediniz kaç gündür kaç k gelecek diye.
  • 585 bin bro, mezun meslek lisesi çıkışlıyım, kaça cekecem lys calissam bile, lan hayatim kayiyor, şaka gibi ya

• Baby Blue kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir çalışmayla 50k ve altına çekebilirsin.
  • 170binle moral bozmayak mı her sınav 375 yapıyorum bu sınav 335 gelmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrknTg -- 25 Mart 2016; 9:37:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezunum.Elimden gelenin en iyisini yaptım.Geçen yıldan çok daha fazla net yapmama rağmen geçen yılki sıramın hemen hemen 2 katı geldi.Bütün umutlarım bitti.Lysnin de zor olacağı kanaatindeyim.40 mat 50 edb yapmayan hukuka giremeyecem bu gidişle.Bu seneki arkadaşlar çok calismis helal olsun.

• mezunum ygs2yi 150kdan 70kya çektim.bu yığılma olayını duyunca biraz sevindim sizce kaç k ya kadar çekebilirim mf4 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehos22 -- 25 Mart 2016; 9:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality94

Çok iyi bir çalışmayla 50k ve altına çekebilirsin.

Hocam çok imkansız ya, hadi oturur Edebiyat Coğrafya calisirimda, matematikten 10 tane bile cikartamam ki

• Okulda son denemem 90 netti bu denemede 62 net yaptım. Gelen sıralama 278 bin ben ne yapayım ne edeyim gecemi gündüzüme kattım ne olacak ki maximum tüm hayallerim kaydı gitti.
  • 290k tm3 te 25-30k ya çekilirmi?

• coraspinnn C kullanıcısına yanıt
    50 üstü edebiyat ve 30 üstü mat ile çekilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksolmaz

Arkadaslar siralamalari gorup moralinizi bozmayin cok acayip yigilma var.Hele ygs5 te 350-420 arasi 1 puan 3-4k farketmis.Yani 30k ile 40k arasinda puan farki yok.Tam gaz lys calismaya devam edin.Size bir abi tavsiyesi olsun.

Hocam bir sorum olacak.Ben 177 aldım yani barajı geçemedim.Teknik lise öğrencisiyim.Sizce 2 yıllığa direk geçiş mi yapmalıyım yoksa mezuna mı kalmalıyım?1 yıl daha kaybetmek istemiyorum.Ama çok canım sıkıldı bu durumdan.

• coraspinnn C kullanıcısına yanıt
    aynen ya 60 netim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HukukkcuKız

Mezunum.Elimden gelenin en iyisini yaptım.Geçen yıldan çok daha fazla net yapmama rağmen geçen yılki sıramın hemen hemen 2 katı geldi.Bütün umutlarım bitti.Lysnin de zor olacağı kanaatindeyim.40 mat 50 edb yapmayan hukuka giremeyecem bu gidişle.Bu seneki arkadaşlar çok calismis helal olsun.

Kaçtan kaça? Benim 120 binde. 340bine düştü ygs-5

• Yok abi bu sene puanlar uçmuş.Geçen sene aynı neti yapan adam 60 k oldu bu sene 140k.Bakın görün bunu temizlemek için lys çok zor olacak ygsden yırtan yırtacak.

• 210 bindeyin Ygs 5 de, bu tm3 de 60bine çekilebilir mi sizce, nasıl olur ya moral falan baya bozuldu

• Sonsuz Gün Sonra :( S kullanıcısına yanıt
    Ben ilk senemde yerlestim benimle ayni puani alip mezuna kalan arkadasim bir sene sonra yanima geldi öbür taraftan bircok arkadasimda yukseltmisti yani is sende biter,calisacagina inaniyorsan kal derim calismayacaksan 1 sene daha kaybetme 2 yilik bir bolum bitirip dgsye hazirlan.Ama buna simdi karar verme sinav sonralari insanlar hirsli oluyorlar uygulamayacaklari kararlar alip pisman oluyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.