Şimdi Ara

Mornia mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben gene geldim ama bu sefer çok değişik geldim evet şimdi yeni serveri tanıtıyorum artık bakın bana hak vereceksiniz değiştiğimi anlayacaksınız nese fazla uzatıp eskisi gibi sizi sıkmıyım

http://www.mornia.com/ bu sitesi

http://www.mornia.com/register_400_en

Şimdi özellikler yalnız bi sorun var ben dowlandı bulamadım ama belki siz bulursunuz

ALL EVENTS working: CRYWOLF, CASTLE SIEGE, DEVIL SQUARE, BLOOD Castle, CHAOS Castle, Wizard, Red and Gold Invasion|Fast growing characters|UNIQUE reset system|DOUBLE POINTS/LVL|2000 xp|CREDIT Shop SYSTEM|SEASON 2 items|ANCIENT item DROP|3 Servers: 2 pvp

• Artık SERVIR yazmıyorsun ..

Launcher vs linkleri forumda olabilir ..
  • Emre Ark. Tşkr Server İçin Bence Uzatarak Anlat Sen burda Server Açcam Demiosun.

Server Tanıtıon Köküne kadar tanıt.

Bence Servır Yazmasında Hiç Ama Hiç Bi kusur yok..

bazı insanlar Sataşcak Bişi bulamadıklarında Biryerden Bişey çıkartırlar ve onu TOST'un içindeki KaşaR Gibi Uzatırlar.

Herkeze SAygılar...

• Mucu emre yerine ben siteden alıntı yaptığım serverin özelliklerini kopyalıyorum.

Mornia Version 1.2p - Realm Of Sorrows

Exp 2000x, Drops 60%

Level Reset: 400

Double Points / LvL

Level Reset Cost: 100000000

500 LvL Points After Each Reset

PK Reset Cost: 200000000

Season 2 sets & mobs

100 % Buggless

Working Events:Cry Wolf, Chaos Castle, Castle Siege, Blood Castle, Devil Square, Red Dragon Invasion Event, Golden Dragon Invasion Event, Dark Emperor Corps Attak Event

Maps: Lorencia, Dungeons, Davias, Noria, Lost Tower, Place of Exile, Arena/Stadium, Atlans, Tarkan, Devil Square, Icarus, Blood Castle, Chaos Castle, Kalima, Castle Siege, DareDevil, Aida, Crywolf

Servers: 2 PvP and 1 non-PvP

Pet Trainer & Jewel Mixer Fully working

Dedicated 100 Mb/s servers

24/7 Online

Anti-dupe protection

Max capacity 5000 players

Never Full

Lag Yok

Reset level 400

Friends System

In-Game mail

Mornia Messenger

Guild Alliance/Hostility

Personal Store

All NPC

24/7 Support

Saygılar ...

• ellerinize salık ben de bu saatte serwer ariyodum da burnumun önündeymiş
  • üyelik alıp siteye üyelikle girince downlands diye bir bölüm çıkıyor merak etmeyin bu akşam deniyemicem ama sabah denicem çok kolaya benziyor aksilik çıkarsa söylerim ama çıkmicak gibi
  • Ne acayip sitesi varmış ole

• arkadaşlar. şifre aldım, oyunu indirdim ve beğenmediğim için geri sildim, bence boşuna kotanız dolmuş olmasın
  • Bu NAsıl Site Bea
  • heheheheheheheSenın Bu Halını Cok SEvıom Emre SaoL Mu Icın Bi Bakım NasıL Biseymis
  • Emre Bu Muyu Senın bulduquna Sevındım Ama Cok Sacma Sıtesı Dogruyu SoyLemeK Gerekır Acıqıda Vardır bu serverın ADam sitede RekLam TabLosunu Unutmus Silmeyi Bu Site Alinti
  • server site çok süper size kötü gelebilir ama bence süper olmuş siz siteden anlamıosunuz

İĞRENÇ Bİ SİTE BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ
  • Yaw ben indirdim bi deişiklik olsun die.. hiç fena deil aslında mornia gayet de kaliteli bi server eventlerin hepsi de çalışıo... bilmiorm beğendim ben.
  • Up! Beyler oynuyorum bir süredir açığı maçığı da yok server gayet güzel, hem de uçuk xpli değil ama lvl başına iki kat stat gelio soul ve chaos satılmıo adam gibi bi server bence herkes girsin oynasın yani ne fun server nede kasmak bayıyo. The HunS guildine gelin hatta Türk guildi :)

Bu arada sitesini neden beğenmediniz onu anlamadım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Archkael

Up! Beyler oynuyorum bir süredir açığı maçığı da yok server gayet güzel, hem de uçuk xpli değil ama lvl başına iki kat stat gelio soul ve chaos satılmıo adam gibi bi server bence herkes girsin oynasın yani ne fun server nede kasmak bayıyo. The HunS guildine gelin hatta Türk guildi :)

Bu arada sitesini neden beğenmediniz onu anlamadım..

nie up?
  • E niye up derken uplamış olmadıkmı : )... kötü niyetlerimden dolayı up (buarada avatarın on numaraymış : )
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.