Şimdi Ara

MOTOROL L7 TEKNOSA DA 236 YTL...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar uzun zamandır d900i telefonumun yanına 2ç hat için bir telefon bakıyorum.L7 de düşündüğüm modellerden biriydi ve teknosanın internet sitesindeki fiyatı 236 lira.szce yanlışlık olabilirmi yoksa bu telefonun piyasa fiyatı da bu yönde mi.internetten araştırdığım kadarıyla en ucuz 275 liraya bulabilmiştim ama teknosa da bu fiyatı görünce bana biraz garip geldi ne düşünürsünüz ?

bide sizce bu telefon alınır mı özellikleri fena deil vga kamera gerçi hiç iyi durmuyo ama.şekil bi telefon aradığım için bu ürün sizce bu fiyata değer mi ??

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ç@RŞI_EAGLE_Ç@RŞI -- 24 Ağustos 2007; 21:17:38 >

• Fiyatı'nın düşmesi normal, L9 Türkiyeye geldi. 240 liraya gayet alınır bi tel. Kamerası dışında özellikleri orta düzeyde. Tipi ve kullanımı da gayet rahat ama mesaj yazarken T9 yok. Malzeme kalitesi de çok iyi. Gümüş olanını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartless -- 25 Ağustos 2007; 0:42:42 >
  • Kamreası vga. Hediyesi yok. Hafıza 512mb dan yukarı artmıyor. Bekleme süresi düşük
    Raks r550:
    Kamerası ve video çekimi ondan daha iyi
    Ekranı daha iyi
    Hafızayı dahada artırabiliyoruz
    Bununda bekleme süresi iyi değil ama 2 adet pil hediyesi var
    İçeriği zengin: normal ve yedek pil,masa üstü şarj cihazı,seyahat şarj cihazı, stereo kulaklık, usb data kablosu, telefon askısı, hafıza kartı, hafıza kartı adaptörü ve 4 yıl garantili
    Raksın kötü tarafı BT olmaması
    Raks r550: 230 YTL
  • L7 gayet şık bir tel, fiyatıda güzel..
    alınası bir telefon olmuş 2.hat için
    samsung e200lerde çok güzel ama fiyatı buna yakınmı bilmiyorum tam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.