Şimdi Ara

Motorola Milestone Alınırmı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsung istememe sebebim: Turkcell kendi versiyonunu yüklüyormuş, Froya'ya geçince garanti dışı kalıyormuş diye okudum (yarın gidip sorucam)
    ve samsung'un bu üründen sonra çıkacak olan nexus ve galaxy 2 ye daha fazla özen göstereceği bariz belli, bunun desteğini keserler korkusu var, htc'nin az telefonu var ama kaliteli en azından

Htc'i istememe sebebim, dokunmatik hassasiyeti, ekranın super amoled olmaması, ve 3,7 inç olması (özellikle dokunmatik hassasiyeti etkili oldu) kararımı değiştirdi, ama htc ürün desteğini bırakmaz ve kaliteli telefon....
  • haassasiyet önemli bence. ayrıca haklısın samsung da hiç destek yok . sen motorola al keyfine bak :DD bitanede bana bul şöle ikince el temiz :D
  • Aşağı yukarı 1000 tl civarında paranız varsa kafanızdaki cihazlar

Galaxy S (Ithalatcıdan garantılı olanı 1130 tl)

3gs

Milestone

Wave olmalıdır.

Milestone alacaksanız "dandik" diye nitelendirdiğimiz video çekim kalitesine katlanacaksınız. Resmen kare kare çekiyor 15 fps midir kaç fps dir bilmiyorum.
    Takılmalar olduğunu duymuştum milestone de, arayüzünü bilmem motoroladır, internet hızı konusunda 4 ünün arasında en yavaşı.

Galaxy s bildiğimiz galaxy s ve bu 3 ünün arasında en iyisi kuşkusuz.

Eğer telefonda daha cok uygulama indirecekseniz vs 3gs alabilirsiniz ve abartmıyorum iphone ile arabanın camlarını açıp kapatanlar var, touchpad olarak kullananlar var vesaire.

Wave galaxy s kadar hızlı bi cihaz tek eksiği bada. Aralarında en iyi donanıma sahip 2. cihaz. Mantıklı olur fakat bada hakkındaki görüşleriniz nasıldır bilemicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

hiç bi fikrim yok iki telefon hakkındada ama htc yi de samsung u da sevmiyorum eski htclerden biri vardı arkadşata berbattı ama bilmiyorum sevmiyorum ben pek fazla

yok bi nedeni anlaşamıyoruz işte sevmiyorum banane banane!
  • Htc desire dokunmatigi zayif demissin hic baktinmi desire ye iphone ile kafa kafaya gitmiyorsa bende bu isten anlamiyorum demektir
    Htc drsire dokunmatik olarak cooooook ustun ve muhtesem inceleyin bi zahmet.eski htc ler ile karistirmayin
  • iphone ile desire ı karşılatırıosun ve başa baş diosan bilemicem gerçekten. Tartışma yaratıp konuyu kirletmek istemiyourum. Zevke göre değişir deyip kaptıyorum konuyu. ama BENCE desire yanından bile geçemez iphone un.
  • dokunmatik olarak kesinlikle yarısır.Sadece sana soruyorum desire alıp inceledinmi internetine girdinmi hızını gördünmü iphone un retina özelliği dısında ne farkı var ben ıphone 3g ve 3gs yi kullandım 2 yıl boyunca ve sırf iphone 4 alacagım diye arkadasımdan 2 gün denemek için aldım ve ıphone 4 ü de kullandım.İphone un appstore dısında bariz bir fark yok eğer ki sen kagıt üzerindeki bilgilere göre kıyaslıyorsan asıl ben sana bişey demiyorum ıphone bilmeyen ve kullanmayan bir kişi değilim ıphone un yarı fiyatına flash desteği veren internette her tür video ve film seyretmeme imkan veren ve en az diyorum dokunmatiği onun kadar iyi olan bir telefon aldım coook da mutluyum burada marka savunuculugu yapmıyorum yarı fiyatına ıphone kadar iyi bir telefon alacaklar diyorum.

Bak ben blackberry storm,x6,5800,omnia 2 dokunmatik cep teelfonlarınıda kullandım dokunmatikler iphone a göre 5 para etmezdi ve bu forumda bunlarıda yazdım gittim ıphone 3g aldım sonra 3gs cıktı gittim onuda aldım 2 adet ıphone ile 2 hattımı kullandım diyorum ki htc yeni modelleri ie dokunmatiği çözmüş diyorum ama sen htc sevmiyosan da saygı duyarım ama dokunmatiği kötü de dedirtmem çünkü yanlıs bilgi vermiş olursun.Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco555555 -- 13 Aralık 2010; 11:13:19 >

• Ekran kalitesi olarak ıphone biraz daha iyi(renk bakımından)Şimdi alttaki video yu bir inceleyin hem dokunmatik hemde internet ve işlemci hızına bir bakın aynı anda aynı siteleri acıyorlar.Amacım tartısma yaratmak değil sadece videoyu yayınlayıp susuyorum.Saygılar herkese.

http://www.youtube.com/watch?v=MjKe2GW1UNg
  • tabikii kullandım desire da. kullanmadan nasıl kıyaslama yapabilirim.iphone 4 ün ekranıyla zaten yarışamaz ekran bu kesin.herneyse konu bu değil benim düşüncem bu dokunmatik işi kişiden kişiye değişir. iphone un rahatlıgını göremedim ben desire da çok yapmacaık geldi bana. bazen mesaj yazarken hızlı yazınca bazı tuşları algılamıodu vs. bu yüzden ben hoşlanmadım kişisel bişi bu. alacak olanlar deneyip ikisinide bakıp alabilir. ayrıcaa konu MİLESTONEE iphone yada htc deil. O zman motorola da htc den ucuzzz ve dokunmatiklerii aynıı bütün özellikleride desire dan güzel motorola nın . O ZMAN BENDE ŞÖLE SÖLEYİM. DESİRE DAN ÇOK DAHA UUCUZ VE AYNI ÖZELLİKLERE ( HATTA ÇOK DAHA İYİSİNE ) SAHİP Bİ TELEFON VARKEN NEDEN O KADAR PARA VERİOSUNUZ ?
  • bana biraz kaba geldiği için motorola almadım klavyeli modeli için diyorum bunu.Diğerinin ise tamamen seklini beğenmedim özelliklerini değil.Su bir gerçekki artık dokunmatik olayı iphone un tekelinde değil birde bir sey dikkatimi cekti eski videolarda htc kırmız renkli cıkıyor ekran onu sordum amoled ekranlılarda o sekilde sorun var dedi servisi slcd ekranda o yok dedi benim telimde o kırmızılık yok ıphone yakın bir parlaklık var.evet ayrıca bu motorola baslıgı Su da bir gerçekki motorolanın 2.eli cok zayıf alanlarda bunu dusunerek bozulana kadar satmayı düşünmeden alsın
  • Arkadaşlar

Telefonun fiyatı 799 tl olmuş bu fiyata yorunm yaparmısınız.
  • İşlemcisi o fiyattaki bir telefonda bugün için yavaş kalıyor bence.

Aynı fiyata Acer Liquid E'nin özellikleri daha üstün.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.